Alegro Dywanik Gumowy Fiat Punto 3

Alegro Dywanik Gumowy Fiat Punto 3. Idziesz do byle jakiej pasmanterii i kupujesz rzep przyklejany (ok. 12 lut 2013 18:02] ciekawe tylko czym się różnią dywaniki do punto ii od tych do iii, bo widzę, że na allegro wyraźnie są rozróżnione i nawet różnią się kształtem szok!

Fiat Punto Evo 20092013 Dywaniki gumowe beżowe from archiwum.allegro.pl

12 lut 2013 18:02] ciekawe tylko czym się różnią dywaniki do punto ii od tych do iii, bo widzę, że na allegro wyraźnie są rozróżnione i nawet różnią się kształtem szok! Fiat punto 1 i 2 ii gumowe dywaniki samochodowe fl. Ja mam oryginalne do grande punto i już mam prawie 3 latka i się świetnie spisują , w zimie zakładam gumowe geparda.

Ja Mam Oryginalne Do Grande Punto I Już Mam Prawie 3 Latka I Się Świetnie Spisują , W Zimie Zakładam Gumowe Geparda.

12 lut 2013 18:02] ciekawe tylko czym się różnią dywaniki do punto ii od tych do iii, bo widzę, że na allegro wyraźnie są rozróżnione i nawet różnią się kształtem szok! A ja dostałem dywaniki gratis, sama pani przyszła i powiedziała że prezent od salonu. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Wzór Kostki Na Powierzchni Maty.

To czy oryginalne nie wiem i w zasadzie bez różnicy mi ale nie podoba mi się w nich to że po stronie kierowcy jest po lewej stronie obok pedałów taka jakby podpórka pod nogę i tego dywanik nie pokrywa tylko wystaje wykładzina co mnie denerwuje bo autko ma kilka dni a już jest brudna. Ucinasz sobie 4 małe kawałeczki i podklejasz od spodu w rogach gumiaka. Czy dywaniki przód oryginalne do punto i (gumowe), będą pasowały do ii z 2001r.?

Idziesz Do Byle Jakiej Pasmanterii I Kupujesz Rzep Przyklejany (Ok.

Góra wyświetl posty z poprzednich: Te pliki wykorzystywane są przez dostawcę oprogramowania, w ramach którego działa nasz sklep. 16 lut 2013 11:55] kupiłem dywaniki u tego sprzedawcy.

Yacub10 Na Ruszające Się Dywaniki Jest Jeden Genialny Sposób.

Fiat punto 1 i 2 ii gumowe dywaniki samochodowe fl. Te które ja podlinkowałem są trochę inne, ale i tak dzięki za uwagi, skoro zachwalacie to pewno się skuszę [ dodano: Dowiedz się wszystkiego o zakończonej ofercie

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Fiat punto evo od 2009 dywaniki gumowe kortykowe. Fiat grande punto 1,4 8v dynamic czerwony ska topic19004.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *