Auto Nie Odpala Kontrolki Nie Świecą Toyota Yaris

Auto Nie Odpala Kontrolki Nie Świecą Toyota Yaris. Zawiozłem głowice do szlifu i do kapitalnej naprawy. Akumulator przełożony z innego kręci raz dalej nie pali.

TOYOTA YARIS ( od osoby prywatnej ) 7615647007 from archiwum.allegro.pl

Wymieniony już czujnik temperatury okazało się że niepotrzebnie. Witam tez mam problem z laguna 95r 2.0 wbijam poprawny kod i dale mruga imobilajzer i niemoge odpalic mozna jakos inaczej pozdrawiam odpowiedz. Toyota yaris pali sie kontrolka recznego, kontrolki fiat.

Jest, Sama Cewka, Modul Zaplonowy, Komputer, Czujniki Polozenia Walu.

Jak jest ready to wrzucasz bieg i jedziesz, silnik może zaskoczyć po chwili, albo na p (ready świeci) wciśnij gaz na max. Pomocy, po wymiane w oplu vectrze stacyjki. Lampki świecą, wyłącznik stuka, rozrusznik nie kręci gdy po przekręceniu stacyjki słychać wyraźny stuk, a potem zapada cisza, sytuacja jest marna.

Ostatnio Jak Pisałem Mechanik Przy Nich Grzebał.

Dlatego lepiej ich nie bagatelizować i zapamiętać, co oznaczają. Zawsze warto też skorzystać z instrukcji obsługi samochodu, w której znajdziemy opis kontrolek z dokładnym wyjaśnieniem każdego typu sygnalizacji. Nigdy nic przejechałem ponad 1000km bez problemów aż w końcu żona wykoncxyla sprzęgło i teraz jest to co jest auto nie żyje.

Kontrolki W Samochodzie Są Naszym „Aniołem Stróżem”, Który Czuwa Nad Bezpieczeństwem Wszystkich Pasażerów.

Od razu więc i luz ustawili. Nie świecą się kontrolki (silnika, świec żarowych, drogowych, ręcznego) jtd. Toyota yaris 3 z 2012r 1.0 benzyna.

Witam Tez Mam Problem Z Laguna 95R 2.0 Wbijam Poprawny Kod I Dale Mruga Imobilajzer I Niemoge Odpalic Mozna Jakos Inaczej Pozdrawiam Odpowiedz.

Nie odpala brak reakcji rozrusznika gasną kontrolki. W moim aucie toyota yaris po tym, jak wymieniłam klocki hamulcowe i żarówki w reflektorach z przodu, świecą się wszystkie kontrolki na desce rozdzielczej. Proszę o pomoc i rade.

Rozdzielacz Czy Czujniki W Ukladzie Zaplonowym.

A teraz co już sprawdziłem. Mam toyota yaris 2004 1.0 mmt od zimy stała nieruszana pod chmurką i teraz nie chce odpalić rozrusznik kręci jakby raz i przygasają kontrolki tak jakby miała bardzo cięzko żeby zakręcić, trochę przypomina to jakby rozładowany akumulator. 50km, po zatrzymaniu i wyłączeniu silnika na ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *