Awaria Centralnego Zamka W Kia Magentis

Awaria Centralnego Zamka W Kia Magentis. Toyota starlet awaria zamka centralnego. Własnie jedna z podejżewanych pzezemnie usterek było zwarcie, tylko schemat elektryczny, który znajduje się w książce z seri sam naprawiam swój samochód nie miał uwzglednionego czujnika otwartych drzwi, a poza tym nie jest zbyt czytelny, także nie moglem się połapać który z kabelków do czego:) teraz.

Kia Magentis (Optima) 2005 Kodowanie pilotów centralnego from www.elektroda.pl

Poza tym , alarm podpiety byl bez bezpiecznika, bezposrednio do kabla zasilajacego swiatla, klakson i cos tam jeszcze, zatem jak jeszcze doszedl silownik. Kiedy chcę zamknąć auto guzikiem z klucza, auto nie reaguje. Zdejmij plastik tylnej klapy (od środka), dostań się do wtyczki zamka.

Zwracam Się Do Kolegów O Pomoc Z Samochodem Kia Magentis.

Lampy tylnych świateł przeciwmgielnych w kia. Trzeba każde z drzwi blokować indywidualnie. Trzeba każde z drzwi blokować indywidualnie.

Nie Da Się Ich Jednak Zamknąć Centralnie.

Piloty w kia traca kod po wyjeciu baterii. Takiego problemu nie ma przy zamykaniu, wszystko przebiega poprawnie. Kiedy chcę zamknąć auto guzikiem z klucza, auto nie reaguje.

Niestety Centralny Zamek Działa W Taki Sposób, Że Drzwi Się Otwierają Z Kluczyka Po Stronie Kierowcy I Pasażera.

Jest to przyczyna spadku napiecia baterii, badz po jej wymianie. Własnie jedna z podejżewanych pzezemnie usterek było zwarcie, tylko schemat elektryczny, który znajduje się w książce z seri sam naprawiam swój samochód nie miał uwzglednionego czujnika otwartych drzwi, a poza tym nie jest zbyt czytelny, także nie moglem się połapać który z kabelków do czego:) teraz. Lampy postojowe w kia ceed.

Mam Problem Z Zamkiem Centralnym W Wyżej Wymienionym Samochodzie.

Zdejmij plastik tylnej klapy (od środka), dostań się do wtyczki zamka. Jak wszystko ok to czytaj dalej. Witam, niedawno kupiłem to autko.

Tematy O Centralny Kia, Schemat Elektryczny Kia Picanto, Kia Magentis 2.0 2002R.

Okazało się, że poprzedni alarm zwariował, tzn nie reaguje na pilota (baterie wymienione). Następnie wsadzam klucz do stacyjki, chwilę jestem na on, i po tym auto można już normalnie zamknąć z klucza. Domyślam się, że trzeba dokupić moduł, który należy wpiąć, moje pytanie brzmi wlaśnie, gdzie należy to zrobić, gdzie znajduje się wiązka do której należy sie podpiąc, oraz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *