Awaria Poduszek Powietrznych Lub Napinaczy Pasów Peugeot 508

Awaria Poduszek Powietrznych Lub Napinaczy Pasów Peugeot 508. Kurtyny powietrzne nie uaktywniaj¹ siê. Czy ktoś bardziej zaawansowany dokonywał kiedykolwiek wstawienia poduszek pasażera i/lub kierowcy?

KONSOLA AIRBAG PODUSZKA PASY DOPINACZE DESKA AIR BAG from sprzedajemy.pl

Zajmujemy się również montażem kierownic, pasów, napinaczy i innych elementów związanych z systemem airbag w samochodzie. Po wypadku) pirotechnicznych napinaczy pasów bezpieczeństwa. Świeci mi kontrolka od poduszek powietrznych.

Wszystkie Złączki Przeczyściłem Płynem Kontakt Ale To Nie Pomogło.

Zobacz czy nie podgięły się piny te co wchodzą nie w samą poduszkę ale w przełącznik zespolony od tyłu po dwóch bokach. Naciskałem by mi podał nazwę błędu i napisał mi tak: W mojej alfie 147 pojawił się problem wystrzelonych poduszek kierowcy i pasażera.

Poduszki Powietrzne Lub Napinacze Pasów Muszą B

Świeci mi kontrolka od poduszek powietrznych. Byłem na komputerze i gość powiedział, że jest błąd napinaczy pasów. Get your hands on the complete peugeot factory workshop software £9.99 download now.

Od Tego Czasu Zdarza Się Że Zapala Się Kontrolka Nie Zapiętych Pasów Z Tyłu Mimo Że Tam Nikt Nie Siedzi.

Xsara ii break 1.6 16v lpg, saxo 1.5d W obszarze nape³niania siê poduszek. Po wypadku) pirotechnicznych napinaczy pasów bezpieczeństwa.

Nie Używaj Pojazdu Z Uszkodzonymi Elementami Systemu Poduszek Powietrznych/ Napinaczy Pasów Bezpieczeństwa:

Kurtyny powietrzne nie uaktywniaj¹ siê. Zaleca się w miarę możliwości przeszkolenie wszystkich pracowników warsztatu, ponieważ wiele prac niezwiązanych bezpośrednio z poduszkami powietrznymi wymaga demontażu poduszki powietrznej lub napinaczy pasów. Zajmujemy się również montażem kierownic, pasów, napinaczy i innych elementów związanych z systemem airbag w samochodzie.

Podobne Tematy Do Peugeot 206 Awaria Napinaczy Pasów.

Na elementach, za którymi znajduj¹ siê. Wystrzelenie poduszek powietrznych i napinaczy pasów bezpieczeństwa. ( peugeot 407 ) bład poduszki powietrznej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *