Awaria Poduszki Powietrznej Kontrolka Volkswagen

Awaria Poduszki Powietrznej Kontrolka Volkswagen. Mrugająca kontrolka od poduszki powietrznej w mazda 5 2008 2.0d Witam, zapaliła mi się kontrolka airbag, samochód był sprowadzony, tester wykazał błąd:

Kontrolka poduszki powietrznej co oznacza from jaksprawdzacauta.pl

Wyjmij ten element w którym są te kontrolki rozbierz i sprawdź. Wtedy wahania napiecia, malego napiecia generuja bledy. ( volkswagen bora ) kontrolka poduszki powietrznej.

Po Wykasowaniu Błędu Zapaliła Się Ponownie Na Drugi Dzień.

27 październik 2014, 20:33 c4 vti 2008 świeci sie kontrolka poduszki. Witam posiadam renault megane ii grandtour 1.9 dci i dzisiaj rano podczas jazdy kontrolka o awarii poduszki powietrznej i wyskoczył przy tym napis service. Ta ostatnia możliwość to jednak mniej powszechne.

Dlatego Jeśli Na Desce Waszego Auta Zapali Się Czerwona Kontrolka Informująca O Błędzie W Systemie, Nie Zwlekajcie Z Ustaleniem Przyczyny.

Aktywna lampka kontrolna awarii (mil) możliwe przyczyny. Jeśli po odpaleniu auta kontrolka gaśnie to znaczy że sterownik airbag jest oki. Samochód, w którym świeci się kontrolka awarii poduszki powietrznej, nie przejdzie badania technicznego.

Czy Ta Awaria Poduszki Powietrznej W Renault Megane Ii 1.9 Dci To Coś Poważnego?

Kiedy miałeś wypadek możliwie, że czujniki wstrząsowe, są uszkodzony i podać błędne dane do komputera, który aktywuje lampkę ostrzegawczą poduszki powietrznej z. Okablowanie/złącza z/do wyłącznika odcinającego poduszki powietrznej dla uszkodzonego po stronie pasażera (e224) uszkodzony przełącznik odcinania. (3) golf 3 problem z poduszka.

Należy Jednak Pamiętać, Że W Ten Sposób Narażamy Również Nas I Naszych Pasażerów Na Niebezpieczeństwo, Gdyż W Wyniku Wypadku Poduszki Powietrzne Mogą Nie Zadziałać We Właściwy Sposób.

Volkswagen passat b5 kontrolka poduszki powietrznej. Forum volkswagena | volkswagen touran | kontrolka poduszki powietrznej. Świeci się kontrolka pomaranczowa poduszki powietrznej.

( Volkswagen Bora ) Kontrolka Poduszki Powietrznej.

Są to elementy elektroniczne, które sygnał do sterownika wysyłają za pomocą kabla. Wyjmij ten element w którym są te kontrolki rozbierz i sprawdź. Powiedz w jakich okolicznościach się zaświeciła ta kntrolka.ja za pierwszym razem ustawiałem fotel na włączonym zapłonie i mi się zaświeciła ale błąd skasowałem.za drugim razem podskoczyłem na torach i wtedy okazało się że sensor jest do wymiany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *