Belka Poprzeczna Tylna Mercedes W204

Belka Poprzeczna Tylna Mercedes W204. Scania 124 114 belka poprzeczna tylna ramy. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji.

BELKA ZDERZAKA TYŁ MERCEDES W204 SEDAN Częstochowa from sprzedajemy.pl

Mercedes a klasa w177 tylne zawieszenie belka kpl. Element wykonany został z tworzywa konstrukcyjnego o nazwie ultramid a3wg10 cr, specjalistycznego poliamidu basf odpowiednio wzmocnionego i. Wykonana jest z tworzywa sztucznego o nazwie ultramid® a3wg10 cr, poliamidu opracowanego przez firmę basf, odpowiednio wzmocnionego i zoptymalizowanego pod kątem dużych obciążeń.

Ja Miałem A4 B6 I Nie Odważę Się Porównywać Tego Auta Do W204.

Części samochodowe » pozostałe 369 zł. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Jestem bardzo zaskoczony, jak dostanę zdjęcia od mechanika to dołączę.

Radość Zakupów I 100% Bezpieczeństwa Dla Każdej Transakcji.

Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Belka zakupiona używana w dobrym stanie. To porównanie jest kompletnie nietrafione, bo auta prezentują kompletnie inne epoki i zupełnie inne podejście do motoryzacji i jakości.

Belka Była Skorodowana I Popękana, Autem Rzucało Przy Hamowaniu.

Jakby ktoś chciał jakąkolwiek część do mercedesa w częstochowie jest serwis, który ma wszystko. Zaimpregnowana i zapiankowane te otwory po bokach żeby woda nie docierała. Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp.

Z O.o., Podmioty Powiązane I Partnerów.

Belki mercedes w najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Mercedes w204 c180 kompressor rocznik 2008 i ma przejechane 156 tys. Pierwsza na świecie belka poprzeczna z tworzywa sztucznego tylnej osi została opracowana przez firmę contitech vibration control i basf dla mercedesa klasy s.

Bagażnik Dachowy Turtle Air 1.

Pierwsza na świecie belka poprzeczna tylnej osi zawieszenia wykonana z tworzywa sztucznego została opracowana przez contitech vibration control i basf dla mercedesa klasy s. Czy komuś pękła tylna belka? Belka mercedes najnowsze ogłoszenia na olx.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *