Bezpiecznik Centralnego Zamka Mercedes A Klasa W168

Bezpiecznik Centralnego Zamka Mercedes A Klasa W168. Witam samochód mercedes a klasa w168 1,7 cdi. Wygląda jak normalny przekaźnik i przewody też wyglądają na oryginalne.

POMPKA CENTRALNEGO ZAMKA MERCEDES AKLASA W168
POMPKA CENTRALNEGO ZAMKA MERCEDES AKLASA W168 from archiwum.allegro.pl

Jeżeli chodzi o przycisk na pulpicie to od czasu kupna samochodu nie zamykał. Tematy o bezpiecznik alarmu mercedes, jak podłączyć ten alarm? Jeżeli chodzi o przycisk na pulpicie to od czasu kupna samochodu nie zamykał.

Wygląda Jak Normalny Przekaźnik I Przewody Też Wyglądają Na Oryginalne.

Jeżeli chodzi o przycisk na pulpicie to od czasu kupna samochodu nie zamykał. Wygląda jak normalny przekaźnik i przewody też wyglądają na oryginalne. Przekaźnik jest w miejscu gdzie wg rozpiski którą mam przy bezpicznikach, właśnie powinien być i odpowiada za centralny zamek.

( Mercedes Klasa A I Vaneo ) Problem Z Centralnym Zamkiem.

13, mercedes vito 112 cdi bezpieczniki Jeżeli chodzi o przycisk na pulpicie to od czasu kupna samochodu nie zamykał blokada nie działała. Witam samochód mercedes a klasa w168 1,7 cdi.

Problem Z Otwieraniem Zamka Z Pilota, Mianowicie Gdy Na Dworze Jest Sucho I Nie Pada Deszcz To Wszystko Działa, Kluczykiem Otwieram I Zamykam Wszystkie Drzwi I Alarm Sie Uzbraja I Rozbraja, Gdy Zacznie Padać Deszcz I Jest Duża Wilgotność To Już Klapa, Nie Samochód Nie Reaguje Na Pilota I Nie Otwiera Drzwi Ani Nie.

10,00 zł x 10 rat raty zero szczegóły w ofercie. Jeżeli chodzi o przycisk na pulpicie to od czasu kupna samochodu nie zamykał. Przekaźnik jest w miejscu gdzie wg rozpiski którą mam przy bezpicznikach, właśnie powinien być i odpowiada za centralny zamek.

Posiadam Mercedesa Klasy A (170) I Niestety Podczas Próby Otwarcia Drzwi Pilotem, Światła Kierunkowskazów Mrugają, Lampka Wewnątrz Samochodu Także Się Zaświeca Ale Niestety Centralny Zamek Nie Otwiera Drzwi.

Po przekręceniu zamka kluczem otwierają się tylko drzwi od strony kierowcy. Wygląda jak normalny przekaźnik i przewody też wyglądają na oryginalne. Może to tylko kwestia synchronizacji pilota:

Tematy O Bezpiecznik Alarmu Mercedes, Jak Podłączyć Ten Alarm?

Jak zapewne pamiętacie mercedes klasy a podczas testu łosia po prostu się przewrócił.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *