Bmw E46 Nie Pokazuje Poziomu Paliwa

Bmw E46 Nie Pokazuje Poziomu Paliwa. Zasięg na paliwie pokazuje bez zastrzeżeń, tak samo jak rezerwa, włącza sie kie. Ostatnio kiedy miałem rezerwe paliwa zatankowałem 30l a wskazania na kompie jak i na wskaźniku nie uległy zmianie (tak jakbym w ogóle nie tankował) ale problem zniknął kiedy odpaliłem ponownie samochód.

Zbiornik paliwa BMW e46 2,5 benzyna sedan sprawny from sprzedajemy.pl

Brak zasilania cewki powodowałby więcej błędów min przepływomierz, elektrozawór turbiny oraz egr. Po przeczytaniu kilku wątków na forum okazało się, że uszkodzona jest listwa poziomu paliwa. Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat.

Bmw Series 3 E46 320D150Km Zegar Nie Pokazuje Stanu Paliwa

Mężczyzna kobieta masa ciała w kg: Od jakiegoś czasu mam problem z wskazywaniem poziomu paliwa. Porady z zakresu mechaniki, elektroniki, lakiernictwa, galerie samochodow bmw forumowiczow.

E46 320I Wskaźnik Paliwa Oszukuje ?

Po jakimś czasie już na benzynie odpalić nie można.okazało sie że paliwo jest ale w. Klema piro wybila (juz zalozona z innej)lecz auto nie odpala. Posiadam bmw e 65 3.0 diesel z 2003 r i mam problem, a mianowicie nie pokazuje mi poziomu paliwa w zbiorniku ,a paliwa jest ok 40l komputer wyświetla ze jest pusto , nie wskazuje dystansu kilometrów do przejechania.

Znajduje Się On W Każdej Z Dwóch Przegród.

Jeśli to nie przyniesie efektu i nie uzyskasz odpowiedzi na twoje pytanie, odśwież istniejący podobny temat a jeżeli takiego nie ma, możesz założyć nowy temat. Ostatnio kiedy miałem rezerwe paliwa zatankowałem 30l a wskazania na kompie jak i na wskaźniku nie uległy zmianie (tak jakbym w ogóle nie tankował) ale problem zniknął kiedy odpaliłem ponownie samochód. Styk roboczy jest zasilany osobnym bezpiecznikiem niż cewka tego przekaźnika.

Na Plaku Daje Znaki Zycia.

#1 28 gru 2021 19:52. Panowie podpowie mi ktoś na jakiej zasadzie działa wyrównywanie poziomu benzyny w zbiorniku bmw e36? Pokazuje mi stan paliwa , i nawet opada jak się jedzie ale do połoy i potem to już moto stoi na pobiczu , wczoraj się tak załawtiłem.

Dziękuje Z Góry Za Odpowiedzi Pozdrawiam.

Zasięg na paliwie pokazuje bez zastrzeżeń, tak samo jak rezerwa, włącza sie kie. Problem polega na tym ,że wskaźnik pokazuje ze mam jeszcze paliwo, nawet nie świeci się kontrolka rezerwy, a komputer pokazuje ze mam jeszcze do przejechania 100 km a samochód gaśnie z braku paliwa, gdzie leży przyczyna ?? Dziś rano odpalając auto i ruszając zaczęła świeć się.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *