Bmw E60 Kontrolka Pasów I Poduszki

Bmw E60 Kontrolka Pasów I Poduszki. Hammet1 albo rękawice bokserskie co do problemu częstym objawem świecenia poduszki jest mata pasażera, sam to przerabiałem. Problem uszkodzenia maty dotyczy przede wszystkim właścicieli bmw e39, e60, e46 i e90.

KONTROLER POKRĘTŁO iDRIVE NAVI CIC BMW E60 9231116
KONTROLER POKRĘTŁO iDRIVE NAVI CIC BMW E60 9231116 from archiwum.allegro.pl

Jak wiadomo w naszych bmkach nie ma możliwości wyłączenia poduszek powietrznych kluczykiem jak w innych autach i przez to nie można z przodu wozić dziecka w foteliku. Wielu właścicieli bmw e39, e60, e46 i e90 spotkało się z problemem świecącej się kontrolki poduszki powietrznej. Opcja wyłączania poduszki pasażera jest bardzo rzadka.

Kiedy Ktos Siada Kontrolka Czasami Gasnie.

About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Zanim poznasz przyczyny jej świecenia, najpierw zobacz, z jakich. Opcja wyłączania poduszki pasażera jest bardzo rzadka.

Odłącz Ten Przewód Sterujący Od Wzmacniacza W Miejscu Gdzie Go Wpiołeś Koniecznie.

Mam u siebie to samo w samochodzie. Witam zapaliła mi się kontrolka poduszki i pasów mój mechanik twierdzi ze to wina założenia aku z innymi ah niż wcześniej podłaczając pod kompa wyświetla mu błąd z napięciem i odsyła mnie do elektryka jest aku 95 ah nie wiem jaki był wczesniej. Gdyby był problem w kabelkach nie byłoby sytuacji, że raz się świeci raz nie.

#18 23 Wrz 2014 20:21.

Witam, tak jak w temacie mam błąd poduszek i pasów. Gdy kontrolka świeci się, system bezpieczeństwa może nie zadziałać, lub zadziałać nieprawidłowo. Po przekręceniu kluczyka na desce rozdzielczej zapala się wiele różnego rodzaju kontrolek.

Wielu Właścicieli Bmw E39, E60, E46 I E90 Spotkało Się Z Problemem Świecącej Się Kontrolki Poduszki Powietrznej.

Zdarza się jednak, że któraś z lampek zawita tam na dłużej. Witam ktoś może podpowie jak działa kontrolka zapięcia pasów w autku jak w temacie. Nie spotkałem się jeszcze w bmw, żeby wystrzeliły poduszki gdy system jest niesprawny.

Kontrolka Poduszki Powietrznej Sygnalizuje Awarię Systemu Bezpieczeństwa, Który Odpowiada Przede Wszystkim Za Aktywację Poduszek I Napinaczy Pasów Podczas Zderzenia.

Jeśli kontrolka air bag świeci się to znaczy, że nie działa. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Myślę, że problem jest w.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *