Brak Wolnych Obrotów Honda Civic 1 6 2005 R

Brak Wolnych Obrotów Honda Civic 1 6 2005 R. Witam.zawór wolnych obrotów,to nic innego jak silniczek krokowy.służy on do regulacji wolnych obrotów.silniczkiem tym steruje ecm.jeżeli masz gaz,to jest założony drugi taki silniczek na przewodzie doprowadzającym gaz do urządzenia wtryskowego.wówczas silniczek ten służy do dawkowania gazu.nim steruje. Honda civic vii 2005 1,4 brak wolnych obrotów, ciężko odpala.

Honda CRV 1997 2.0 128KM brak wolnych obrotów elektroda.pl
Honda CRV 1997 2.0 128KM brak wolnych obrotów elektroda.pl from www.elektroda.pl

Honda civic 6 2.0diesel 1999: Mi kiedyś w poprzednim samochodzie falowały obroty z powodu silniczka krokowego właśnie spróbuj wyczyścić też przepustnice ja wtedy. Mam hondę civic 1.4 3d 96 ostatnie mrozy zmusiły mnie do wyciągania na noc akumulatora i tu pojawia się problem.po ponownym zamontowaniu w czasie jazdy a dokładnie w momencie zrzucania biegu na luz bądź zmianie biegu obroty drastycznie spadają powodując bardzo często wyłączenie silnika.

Honda Civic 6 2.0Diesel 1999:

Otóż posiadam hanie crv 2,0 benzyna/gaz (sekwencyjny wtrysk firmy elpigaz) z 2001r. Opisy sprawdzania są na forum. Witam posiadam honda civic vii 2005 1,4 benzyna 75km i od trzech dni mam pewien problem.

Auto Cały Czas Dobrze Się Sprawowało, Aż Nagle Zgasło Mi Na Skrzyżowaniu I Od Tamtej Pory Cały Czas Gaśnie Tak Jak By Nie Było Wogóle Wolnych Obrotów.

Honda civic słynie oprócz kontrowersyjnego wyglądu z wysokiej jakości wykonania, która przekłada się na świetne właściwości jezdne i duże walory użytkowe. Chodzi mianowicie oto że jak zapalam auto a silnik jest zimny to po odpuszczeniu. Witam wszystich prośba o poradę w sprawie hondy civic 1998 r.

Po Wciśnięciu Sprzęgła Przy Hamowaniu Na Krzyżowe Itd Obroty Spadaja Mi Poniżej 500 Razem Z Drganiami Kilka Razy Stało Się Tak Że Auto Mi Zgasło.

Czyszczenie przepustnicy honda ufo 1.8. Witam, dużo czytałem na forum o dziwnym zachowaniu się obrotów, ale mój przypadek jeszcze się nie pojawił. Sonda była przekładana do audi a3 i nie ma tam błedów a auto.vw polo '92.

Odpalamy Auto Bez Gazu I Trzymania Nogi Na Hamulcu Nożnym (Bo Światała Tylne) 7.

Pierwszy zgrubny jest w zasobniku razem z pompką, drugi filtr to ta część którą się przykręca nakrętką i widać ją po podniesieniu siedziska kanapy i odkręceniu osłony. Ok wymieniłem cały aparat było dobrze po przejechaniu 200 km zgubiła wolne obroty.ręce opadają. Czym moze byc spowodowane spadanie i wzrost obrotów najlepiej słyszalne oczywiście na luzie gdy auto stoi jest honda civic z 1996 r.

Jestem Świeży Na Tym Forum Moją Honde Mam Od Miesiąca I Mam Duży Problem Z Obrotami Jałowymi.

Mam hondę civic 1.4 3d 96 ostatnie mrozy zmusiły mnie do wyciągania na noc akumulatora i tu pojawia się problem.po ponownym zamontowaniu w czasie jazdy a dokładnie w momencie zrzucania biegu na luz bądź zmianie biegu obroty drastycznie spadają powodując bardzo często wyłączenie silnika. Wyciągamy bezpiecznik, czekamy ok 30 sek. W wiekszości samochodów napięcie wysyłane przez sondę jest w zakresie do 1 v, i jest impulsowe (zależy od obrotów i rozgrzania sondy, chyba że jest z grzałką).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *