Budowa Silnika Fiat Grande Punto 1.2

Budowa Silnika Fiat Grande Punto 1.2. Stan używany producent części fiat oe. Druga generacja punto powtórzyła sukces poprzednika.

Fiat Grande Punto 1.4_77KM Auto Gaz Aries montaż from autogazaries.pl

Produkowany od 2005 do 2010 roku. Oba doskonale współpracują z instalacjami gazowymi, co pozwala maksymalnie zredukować koszty codziennej jazdy. Przedmiotem sprzedaży jest łapa silnika zakupiona jako zapas z samochodu po przebiegu ok.

Fiat Chcąc Podkreślić Duży Sukces Zmian, Zmienił Nazwę Oferowanego Modelu Z Grande Punto Na Punto Evo.

Pasuje do silników benzynowych 1.2 i 1.4. Zapaleniu kontrolek towarzyszy przełączanie się auta w tryb awaryjny tj. Moja była kropka najlepsza zielona kropka.

Łapa Silnika Fiat Grande Evo Punto 1.2, 1.4.

Fiat grande punto łapa poduszka silnika 1,2 1,4. Oba doskonale współpracują z instalacjami gazowymi, co pozwala maksymalnie zredukować koszty codziennej jazdy. Druga generacja punto powtórzyła sukces poprzednika.

Wymiana Po 30000 Km/ 12 Mies.

( fiat grande punto ) ocena silnika 1.2 we fiacie grande punto. Czasem na trasie spotykam prawdziwych szaleńców. Sprawna, guma cała, nie spękana.

Fiat Punto Grande Punto Hatchback 5D 1.2 8V 65Km 2010.

Montaż silnika z przodu, poprzecznie. ( fiat grande punto ) silnik gp 1.4 8v (77km) / żywotność i eksploatacja. Fiat punto ii to jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów segmentu b, jest na tyle wyrazisty, że nie sposób pomylić go z żadnym innym autem tej wielkości.w naszym cyklu pisaliśmy już dla was zarówno o pierwszej generacji tego modelu jak i o nieco nowszej konstrukcji grande punto, zapomnieliśmy jednak o „dwójce”.ta miała swoją premierę w 1999.

Przedmiotem Sprzedaży Jest Łapa Silnika Zakupiona Jako Zapas Z Samochodu Po Przebiegu Ok.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pierwsze generacja punto była produkowana do 1999 roku, gdy zaprezentowano następcę, czyli punto ii. Tyle jestem w stanie wywnioskować przy jeżdżeniu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *