Chevrolet Lacetti Migająca Lampka Oleju Przy Niskich Obrotach

Chevrolet Lacetti Migająca Lampka Oleju Przy Niskich Obrotach. Zazwyczaj informuje o błędzie otrzymanym przez komputer od jednego z czujników. W przyszłości dostanie tańsze silniki kompaktów z silnikiem benzynowym o podobnej mocy (1.5 tsi evo ma cztery cylindry i 130 km).

Świeci Się Kontrolka Silnik (Check Engine) – Co To Oznacza? – Blog Bestdrive from blog.bestdrive.pl

Na przykład przy niskich obrotach moc silnika wynosi tylko 15 kw, a podane obciążenie 0,2 kw to 1,3% jego mocy przy maksymalnej mocy 5.400 obr/min. Zazwyczaj informuje o błędzie otrzymanym przez komputer od jednego z czujników. Zwykłe, nie obszyte skórą, koło kierownicy w lacetti jest cienkie i twardawe.

Jadę Podpiąć Się Pod Komputer, Panowie Kasują Błąd I Mówią, Że To Najprawdopodobniej Z Powodu Słabej Mieszanki Gazu (Auto Jest Fabrycznie Przerobione Na Gaz).

Jazda przy niskim cinieniu oleju moe pasek napdowy. Jeli lusterka nie s cakowicie rozoone, mog drga podczas jazdy. Nie wiadomo tego jednak na 100%.

Ostrzeżenie Zbyt Duża Prędkość Obrotowa Silnika

Check engine, czyli kontrolka silnika. Witam wszystkich, kupiłem córce chevrolet lanceti, silnik 1.6 109 km benzyna. Resetuje się zegar i radio przy każdym uruchomieniu.

Koło W Lacetti Ma Średnicę Ciut Ponad 37Cm I Grubość Po Obwodzie Blisko 10Cm.

Chevrolet typowe usterki i serwisowanie. Czy ktoś miał podobny problem? W przyszłości dostanie tańsze silniki kompaktów z silnikiem benzynowym o podobnej mocy (1.5 tsi evo ma cztery cylindry i 130 km).

Sygnalizacje Te Są Syntetyczne I Ostrzegawcze I Nie Należy Uważać Ich Za Wyczerpujące I/Lub Alternatywne Do Tych.

Jak już nagrzeje się do normalnej temperatury lampka świeci się do około 2200 obrotów, na wyższych znika. Ignorowanie tej kontrolki może doprowadzić do poważnej awarii. Zwykłe, nie obszyte skórą, koło kierownicy w lacetti jest cienkie i twardawe.

O Tej Pory Skończyły Się Moje Problemy Z Kontrolką.nie Próbowałem Tego, Ale Powiedział.

Na razie od 91 990 zł. Ogólne forum właścicieli samochodów elektrycznych. We wnce na nogi kierowcy nie wolno ka adnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *