Citroen Berligo Dolewanie Płynu Do Fap

Citroen Berligo Dolewanie Płynu Do Fap. 512 211 329 eolys jest specjalistycznym płynem katalitycznym współpracującym z filtrami cząstek stałych fap, które są montowane w pojazdach z wysokoprężnymi jednostkami napędowymi. Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w autach używanych głównie do jazdy w mieście) filtr cząstek stałych w citroen berlingo 1.6 hdi 92 km potrafi się zapchać i procedura wypalania nie daje żadnego efektu.

Zbiornik Płynu Fap Citroen Berlingo 08- C4 Picasso Za 596 Zł Z Bydgoszcz – Allegro.pl – (7137526974) from allegro.pl

To nie chodzi o czas, tylko o ile paliwa zdążyłeś nalać w tym czasie, bo komunikat pojawia się wtedy gdy płyn jeszcze jest, ale się kończy po prostu tzw. Zapraszamy do przejrzenia całego asortymentu i zachęcamy do zakupu jeszcze dziś. Ważną rzeczą, jaką na wstępie należy zaznaczyć jest to, że płyn.

Peugeot 508 2.0 Hdi 2013 Dodatek Fap 3:09.

Ważną rzeczą, jaką na wstępie należy zaznaczyć jest to, że płyn. Kupujesz taki wężyk z 1m bierzesz robisz otwór w korku butelki w której masz eloys wkładasz wężyk i oklejasz klejem na ciepło żeby było szczelne i płyn nie wyciekał. Jeśli chodzi o kwestie techniczne, dolanie płynu nie jest skomplikowaną czynnością.

( Citroen C5 ) Dolewka Płynu Fap.

Zapraszamy do przejrzenia całego asortymentu i zachęcamy do zakupu jeszcze dziś. Zarówno w przypadku czyszczenia filtra dpf/fap, jak i uzupełniania eolys znajdą się i tacy, którzy zdecydują się uczynić to we własnym zakresie, nie zdając sobie często sprawy z konsekwencji takiej decyzji. Teoretycznie więc pierwszy właściciel najczęściej w ogóle nie doleje płynu, a drugi musi się liczyć z jedną lub maksymalnie dwiema dolewkami.

Po Uzupełnieniu Poziomu Płynu, Należy Wprowadzić Dane Dotyczącego Jego Poziomu Za Pomocą Komputera Diagnostycznego.

Gdzie dolewa się płynu do filtra fap w berlingo?,szukaj pod samochodem w okolicy zbiornika paliwa.oprócz tego trzeba wyzerować licznik dod. Moge sie mylic w datach, ale tak to m/w wygladalo. Podobne tematy do gdzie i jak dolac płyn eolys do filtra fap citroen c4.

Wszystkie Produkty Są Przeznaczone Do Samochodów Produkcji Francuskiej Firm Takich Jak Peugeot, Citroen Czy Renault.

Radzimy, jak dolać płyn do fap peugeot 3008. Ile płynu do fap co ile kilometrów? Ostatnio też męczyłem się z napełnieniem zbiorniczka do płynu eloys.

Płyn Fap Dpf Eolys 176 Dodatek 3 Litry Peugeot 807.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Niestety, nawet przy małych przebiegach (szczególnie w autach używanych głównie do jazdy w mieście) filtr cząstek stałych w citroen berlingo 1.6 hdi 92 km potrafi się zapchać i procedura wypalania nie daje żadnego efektu. Dokładnie,najpierw podepnij pod kompa i sprawdź ilość plynu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *