Citroen C3 Pluriel Czym Pomalować Dach

Citroen C3 Pluriel Czym Pomalować Dach. Przedstawienie problemu z dachem z mojej cytrynce, może ktoś miał podobny problem lub się zna to zapraszam do kontaktu 🙂 Darmowe szczegółowe instrukcje i filmiki instruktażowe na temat samodzielnej naprawy citroën.

Używane Inny – 150 Pln, , – Otomoto.pl from www.otomoto.pl

Pluriel 1.4 hdi 70km 51kw. About press copyright contact us creators advertise developers terms privacy policy & safety how youtube works test new features press copyright contact us creators. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Z Otwieranym Dachem Czy Bez?

Nie ma fapa więc nie ma problemu. #1 25 kwi 2015 21:09. Deska rozdzielcza jest podobna do c3, ale zupełnie inne są już fotele i obicia drzwi.

Wyrażam Zgodę Na Używanie Przez Grupę Olx Sp.

Nasze instrukcje krok po kroku pomogą ci przeprowadzić każdą naprawę lub wymienić dowolną część w samochodzie. Na korzyść c3 przemawia duża oferta samochód kupionych w polskich salonach oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (4 gwiazdki euroncap). 7 responses to “ citroen c3 pluriel ” mariusz moś 17 października 2020 o 06:11 · · odpowiedz → teraz po latach wiem że to był dobry zakup w tym roku w sierpniu, w 24 godziny przejechałem z pod tureckiej granicy do polski a auto ma już przejechane ponad 300000 km

Pluriel 1.4 Hdi 70Km 51Kw.

Witam od dłuższego czasu zmagam się z usterka dachu w citroenie c3 pluriel i nie wiem ją ugryźć. Dach öffnet nicht richtig.wenn das dach nicht zu reparieren ist, kostet ein neues dach 4000 €. W każdym razie citroen c3 pluriel jest jednym z najtańszych kabrioletów na naszym rynku, na co zwracamy uwagę u progu sezonu wakacyjnego.

Silniki Do Polecena To 1.4 Lub 1.6.

Witam, chciałbym się dobrać do linek i prowadnic dachu, aby ocenić co jest powodem tego, że dach się otwiera tylko częściowo i przy tym trajkocze. Sama jego koncepcja to raczej kuriozum. Model pluriel ma jednak jedną, bardzo poważną wadę.

Sprawdzalem Zasilanie Pradu I Do Wlacznika Dachu.

Dach citroen c3 pluriel kategorie. Stan używany producent części citroen oe. Najciekawszą zmianą jest nadwozie, pozwalające na wybór.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *