Citroen C3 Reset Daty I Godziny

Citroen C3 Reset Daty I Godziny. Wciśnij przycisk z prawej strony (pod obrotomierzem) i przytrzymaj ok. Umożliwia ręczną regulację oświetlenia zestawu wskaźników i ekranu dotykowego w zależności od oświetlenia z zewnątrz.

Citroen C3 Handbok | Manualzz from manualzz.com

Naciskać przyciski lub , ( citroen c3 ) jak ustawić godzinę i datę w citroenie c3. Używany citroen c2 2005 citroën c2 1.

Naciskać Przyciski Lub ,

Można ustawić datę i godzinę, korzystając z. Wybrać konfiguracja systemu . Zostanie wyświetlone okno data i godzina.

Można Ustawić Datę I Godzinę, Korzystając Z Wyświetlacza Zestawu.citroen C3:

Potrzebowałem wymienić żarówkę w samochodzie i musiałem wyciągnąć akumulator, co za tym idzie reset komputera i w tym zegarka. Datę i godzinę można ustawić na wyświetlaczu w zestawie wskaźników. 1.potrzebuje ustawić zegarek w aucie.

Bezpośredni Dostęp Do Instrukcji Obsługi.

Naciskać przyciski lub , aby wybrać menu personalizacja − konfiguracja, następnie przycisk ok. Proszę wejść w menu i wybrać (przy ustawieniu na jęz.angielski) display adjust. Poczekaj kilka sekund i wyświetlacz wskaże ustawioną godzinę.

Tam Ustawi Pan Godzinę (Wybierze Również Format 12H 24H) I Datę.

Naciskać przyciski lub ,. Zmiana ustawień daty i godziny. Wciśnij przycisk z prawej strony (pod obrotomierzem) i przytrzymaj ok.

Nacisnąć Krótko Ten Przycisk, Aby.

Podobne tematy do c4 grand picasso 2009r. I teraz moje pytanie, nie umiem go ustawić znów na prawidłową godzinę, wie ktoś jak to wykonać? Ekojazda jest sposobem prowadzenia pojazdu, który pozwoli kierowcy zmniejszyć zużycie paliwa i emisję co2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *