Czujnik Temperatury Silnika Honda Accord Vi Site Www.accordklubpolska.pl

Czujnik Temperatury Silnika Honda Accord Vi Site Www.accordklubpolska.pl. Po zatankowaniu samochodu po ok.1,5 miesiaca uzywalnosci zapalila sie kontrolka silnika. Wiem że oprócz tego przy termostacie są jeszcze 2 tylko nie mogę ich zlokalizować a.

Volvo 940 2.0 APARAT ZAPŁONOWY oryginał 237502002
Volvo 940 2.0 APARAT ZAPŁONOWY oryginał 237502002 from omoto.pl

Accord vii sedan (cl, cn) rok od 01.2003. Czujnik temperatury silnika to element, który pełni w samochodzie bardzo ważną funkcję. Pojemność silnika cm³ od 2354.

Najwięcej Ofert W Jednym Miejscu.

P0712 krótki czujnik atf temperatura obiegu p0713 otwórz w sensor atf temperatura obiegu p0715. Jeżeli chodzi o wpływ na silnik to po pierwsze jeżeli nie zaobserwowałeś wzrostu temperatury silnika i nie zagotował się płyn chłodniczy to raczej oznacza, że jakieś smarowanie było i pewnie było wystarczające na tą krótką metę. Sprawdź szczegóły, porównaj i kupuj najtaniej na allegro!

Cały Czas Świeci Się Kontrolka Silnika.

Nie mar 17, 2013 14:46 [rover 25] wymiana czujnika temperatury silnika typ : Nie jestem pewien czy na zachowanie wpływ ma temperatura czy czas po jakim następuje coś, co sprawia, że silnik się dusi. Wiem że oprócz tego przy termostacie są jeszcze 2 tylko nie mogę ich zlokalizować a.

Wskazówka Temperatury Zaczęła Przekraczac 90Stopni,.

Jak będziesz mieć czujnik temperatury płynu chłodzącego walnięty to nie załączy sprężarki a wentylatory będą chodziły non stop. Honda accord części zamienne do tych accord serie & rodzaje modelów. Po zatankowaniu samochodu po ok.1,5 miesiaca uzywalnosci zapalila sie kontrolka silnika.

Accord Vii Tourer (Cm, Cn)

Accord problem, poproszę o poradę ja bym się martwił tym co wywołało tą awarię (wywaliło korek). Uciążliwe terkotanie w desce rozdzielczej. Pomiar temperatur wykonałem dziś rano przy temperaturze otoczenie 3,5*c.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Pomiar powtórzę po ochłodzeniu silnika i postaram się zmierzyć czas od przekręcenia kluczyka. Kupilem w sierpniu mazde 3 bk 1,6 benz. Część z nich ma charakter wyłącznie informacyjny lub ostrzegawczy, a część wskazuje na konkretne usterki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *