Czujnik Wolnych Obrotów Mitsubishi Outlander 2.0 Did

Czujnik Wolnych Obrotów Mitsubishi Outlander 2.0 Did. Do 2 tys obrotów też, ale powyżej nie wchodzi cofa się i wraca znowu do 2 tys. Nie kopci nie zużywa więcej paliwa , ale co pewien czas muszę się zatrzymać,wyłączyć silnik i powtórnie uruchomić.

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 2.4 CZUJNIK PRZEPUSTNICY from archiwum.allegro.pl

Samochód poniżej 5 stopni c. Świece żarowe nowe ,czujnik temperatury wymieniony ,pompa paliwa (vacu) również. Nie mam ssania [ dodano:

Maksymalny Moment Obrotowy 310 Nm Przy 1750 Obr/Min.

Dodatkowo nie chciały z wyższych obrotów spadać normalnie tylko skokowo. Tak więc proszę kierunek co w którym powinienem pójść. Zapalam, gaśnie ponownie, trzymam pedał, gazu zapalam i dojechałem tak do domu.

Do 2 Tys Obrotów Też, Ale Powyżej Nie Wchodzi Cofa Się I Wraca Znowu Do 2 Tys.

Posiadam mitsubishi outlander 2.0 benzyna/gaz z 2004 roku. Volkswagen (oryginalne oe) 3 499,00 zł. 3 679,00 zł z dostawą.

Samochód Poniżej 5 Stopni C.

Podpiął auto pod kompa i stwierdził że błąd wolnych obrotów, prawdopodobnie krokowiec. » czujniki » czujnik obrotów wału korbowego » czujnik podciśnienia egr » czujnik położenia » pozostałe Outlander 4wd 2.0 2003 kraj/country:

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Samochód po przekroczeniu 3000 tyś. Witam mitsubishi outlander ii 2008r. Mitsubishi outlander 2011 benzyna 2.0:

Witam Mam Problem Z Outlanderem 2.0 Did 2008R.

Od czego zacząć szukać uszkodzenia zanim oddam samochód. Pojechałem do znajomego do warsztatu. Skóra na fotelach słaba dodatkowo odsłania po bokach stelarz fotela fatalnie to wygląda a szczycą się taką dokładnością.brak możliwości wyekzekwowania wymiane na gwarancji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *