Czujniki Parkowania Bezpiecznik Peugeot 407

Czujniki Parkowania Bezpiecznik Peugeot 407. Co najważniejsze jest uczciwy i za niewykonaną robotę nie bierze kasy, mimo, że byłem u niego już 3 razy. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

CZUJNIKI PARKOWANIA PEUGEOT 407. 9650935277XL 7913969400
CZUJNIKI PARKOWANIA PEUGEOT 407. 9650935277XL 7913969400 from archiwum.allegro.pl

Co najważniejsze jest uczciwy i za niewykonaną robotę nie bierze kasy, mimo, że byłem u niego już 3 razy. Czujniki parkowania to bez dwóch zdań bardzo użyteczny element zwiększający bezpieczeństwo kierowców w trakcie parkowania. Wiązka instalacja pdc tył peugeot 407 6 czujników.

Są Doskonałym Rozwiązaniem Dla Osób, Które Właśnie Nabyły Nowy Samochód.

( peugeot 407 ) czujniki cofania. Bo np do 407 są po około 130zł a do 607 już za 50zł. Zestaw cofania ahd + mikrofalowy czujnik cofania.

Witam Należy Użyć Pp2000 Tylko Wersja 21.14 (Pierwsza Wersja), Wybierasz Peugeot 407, Test Funkcji, Wspomaganie Parkowania, Telekodowanie Ręczne, Wyłączasz Obecność Przednich Czujników, Telekodujesz, Włączasz Obecność Przednich Czujników, Telekodujesz I Powinno Działać,.

Witam, byłem u speca, który to zajmuje się francuzami lecz nie ma podłożyć sterownika czujników i sam nie wie co to jest. Podczas parkowania może dojść do wielu nieprzyjemnych sytuacji w których można uszkodzić pojazd. Majster odpial czujnik i błąd zaczęło wywalac.

Cyfrowy Bezprzewodowy Ahd 720P Zestaw Cofania.

Czujniki parkowania to bez dwóch zdań bardzo użyteczny element zwiększający bezpieczeństwo kierowców w trakcie parkowania. Czujnik ultradźwiękowy do asystenta parkowania, nowy w oryginale, stosowany w citroen berlingo iii/ c3 picasso/ c5 iii/ peugeot 307. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.

Czy Jest Mozliwe By To Sprawdzic Podajac Sam Vin Jesli Ktos By Mogl Mi Wyslac Takie Cos Na Pw To Bym Byl Wdzieczny.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Pewnie i tak nikt nie odpowie bo sprawa nie tyczy się przegrzewajacego się silnika albo trudnego rozruchu a w tych sprawach znacie się najlepiej. Czesciauto24.pl zapewnia peugeot 407 sw 6e_ czujnik cofania wysokiej jakości w najbardziej atrakcyjnych cenach.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Znaleźć ważne oferty innych części czujniki parkowania dla samochodowe peugeot 407 sw 6e_. Starych czujników jeszcze nie wyjąłem, ale na razie wyjąłem wiązkę (od czegoś trzeba zacząć, a zderzaka nie chce mi się zrzucać przy tej pogodzie). Co najważniejsze jest uczciwy i za niewykonaną robotę nie bierze kasy, mimo, że byłem u niego już 3 razy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *