Czy Fiat Bravo 2007 90Kw Maja Tempomat

Czy Fiat Bravo 2007 90Kw Maja Tempomat. Silnik 1.9 multijet był jedynym silnikiem z dwoma zaworami na cylinder, montowanym w fiacie bravo ii. Zakupiłem więc przedni znaczek pasujący do fiata panda i bravo.

Wymiana skraplacza / chłodnicy klimatyzacji. Forum Fiat from nuovabravoklub.pl

Forum nowego fiata bravo ii. By wojtek 30 listopada 2016 eksploatacja 5 komentarzy. Zapytaj sprzedającego o możliwość prezentacji wideo.

Forum Nowego Fiata Bravo Ii.

4×0.5 i ciagniesz do kabiny, pod kierownice. Wiec nie wiem czy nie wiecej jak w fiacie. W służbowym mam tempomat i jego brak w bravo na trasach doprowadza mnie do szaleństwa,.

Oficjalne Forum Nowego Fiata Bravowymiana Anteny Punto 2, Antena Samochodowa Fiat Bra.

Sprawdz, czy pod bezpiecznikami kolo akumulatora, w tej czarnej kostce masz piny c2, c4, c5i c8, jesli tak, to podlaczasz sie do nich przewodem np. Nuova bravo klub został założony 05 grudnia 2015r. Sama wymiana jest dość prosta, ale z uwagi na nasze i innych.

Przez Grupę Osób Która Ma Pasję, Chęci, Wiedzę Aby Dzielić Się I Pomagać Użytkownikom Marki Fiat Bravo.

W miejscu gdzie powinna być zamontowana manetka tempomatu (na godz. Przez grupę osób która ma pasję, chęci, wiedzę aby dzielić się i pomagać użytkownikom marki fiat bravo. Tempomat, esp/asr, nagrzewnica elektryczna, blue me, przyciemniane szyby elektryczne z tyłu, mp3, czujniki cofania p/t valeo, elektrycznie składane lusterka, podgrzewanie foteli przód.

Zakupiłem Więc Przedni Znaczek Pasujący Do Fiata Panda I Bravo.

Jeśli masz taką wolną kostkę podłączasz manetkę tempomatu. Poszukaj, temat był już rozpracowany, istnieje nawet gotowy manual. W kabinie szukasz jeszcze plusa po zaplonie, podlaczasz manetke i powinno dzialac.

Wiem Ze Jest Sposob Zeby Sprawdzic Czujniki Przy Pedalach I Na Tej Podstawie Stwierdzic Czy Jest Tempomat.

Fiat bravo 2007 227 000 km diesel kompakt. Wymiana klocków hamulcowych czy też kompletu z tarczami, to czynność eksploatacyjna, która wcześniej czy później spotyka każdego posiadacza samochodu. 70 tys zl i lancer kosztuje tyle samo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *