Czy Silnik Suzuki Sx4 Nadaje Sie Do Lpg

Czy Silnik Suzuki Sx4 Nadaje Sie Do Lpg. Mam sx4 1.9 ddis samochód przy delikatnym i długim hamowaniu na biegu jałowym, przy malej prędkości około 5km/h, silnik zaczyna drgać i dochodzą metaliczne dźwięki (nie wiem skąd dokładnie skrzynia czy silnik), suzuki twierdzi ze ten typ tak ma, Mam jednak dylemat w wyborze i liczę na wasze sugestie.

SUZUKI S180J SX4 (EY, GY) 2007 Korpus termostatu from www.partan.pl

Zdecydowałem się na kupno raczej nowego sx4 cross 2d. Silnik na gazie pracuje wręcz wzorowo. Najnowsze oceny instalacji lpg suzuki sx4.

Brc, Kme, Elpigaz, Landi Renzo, Lovato, Stag, Tartarini Czy Zenit.

To samochód stosunkowo nowy, ale nieprzekombinowany konstrukcyjnie, przez co w miarę niezawodny. Silnik, jak każda benzyna suzuki czy hondy lubi wysokie obrody. Na wolnych silnik pracuje pięknie, stabilnie , ogólnie podczas jazdy też super, spalanie jest ok , nie jest to wina filtra benzyny czy jej ciśnienia gdyż od niedługiego czasu mam założoną instalację gazową i jest tak samo z tym że bardziej wyczuwalne, ( na benzynie jest to ledwo wyczuwalne na gazie dużo bardziej ) w ostatnim czasie.

Wymieniony W Pytaniu Silnik 1.6 120 Km (88 Kw) Samochodu Suzuki Sx4 (2010) Można Dostosować Do Zasilania Lpg Z Wykorzystaniem Większości Oferowanych Na Rynku Instalacji Iv Generacji (Sekwencyjny Wtrysk Lpg W Fazie Gazowej) Lub Systemu V Generacji (Sekwencyjny Wtrysk Lpg W Fazie Ciekłej).

Stosowany w samochodzie suzuki sx4 (2007) silnik 1.6 (107 km) można z powodzeniem dostosować do zasilania lpg z wykorzystaniem większości oferowanych na rynku instalacji iv generacji (sekwencyjny wtrysk lpg w fazie gazowej) lub systemu v generacji (sekwencyjny wtrysk lpg w fazie ciekłej). Zastanawiasz się jaki model suzuki kupić? Witam, zastanawiam się nad kupnem suzuki sx4, mam na oku egzemplarz z 2007 roku z silnikiem 1.6 diesel 90 km ale nie wiem co to za silnik.

Do Tej Pory Przejechane Ok 20 Tys.km.

Jeśli tak to jaką instalacje wybrać? Hatchback facelifting 1.6 vvt 120km 88kw. Wygląd mi odpowiada, w wyborze kieruję się wysoką sylwetką do siedzenia , małą awaryjnością i tym że jest w miarę przestronny.

Czy Moge Liczyc Na Pomoc W Tej Sprawie?

Dzięki wskazówkom z warsztatów lpg. Czy wybrać z ostatnich egzemplarzy silnik 1,6 wolnossacy ( ok.65 tys. Z uwagi na regulowane luzy zaworowe przy instalacji iv zalecam dodatkowo montaż zestawu do lubryfikacji gniazd zaworowych, który nie zwalnia jednak z obowiązku okresowej kontroli ewentualnie regulacji tych luzów.

Silniki Suzuki 1.6 120 Km Dobrze Spisują Się Na Instalacjach Gazowych, Jednak Z Uwagi Na Regulowane Luzy Zaworowe Polecam Montaż Zestawu Do Lubryfikacji Gniazd Zaworowych.

Po zamontowaniu instalacji lpg okazało się, że suzuki sx4 z tak skompletowaną instalacją na pokonanie każdych 100 km w ruchu miejskim potrzebuje jedynie 10 litrów gazu lpg, natomiast w trasie zadowala się 8 l lpg na 100 km. Najnowsze oceny instalacji lpg suzuki sx4. Dodatkowo wymagany jest dotrysk benzyny, obniżający opłacalność inwestycji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *