Czy Warto Kupić Suzuki Vitara

Czy Warto Kupić Suzuki Vitara. Żeby nie było za różowo, wspomnijmy o przeciętnych właściwościach jezdnych, sporym zużyciu paliwa oraz surowym wnętrzu. Suzuki vitara jest bardzo cenionym autem, ale też takim, na które wielu użytkowników narzeka, co niestety nie pomaga w decyzji o zakupie.

Używany Suzuki Grand Vitara I Czy warto kupić from autofakty.pl

Teraz mogą kupić odświeżoną vitarę. Japoński koncern suzuki przez lata budował swoją markę wypuszczając na rynek lekkie terenówki z napędem na cztery koła. Zresztą obecnie na rynku wtórnym też okazuje się całkiem atrakcyjna, gdyż egzemplarze z początku produkcji można kupić już za mniej niż 40 tys.

Jako Że Nie Miałem Wcześniej Do Czynienia Z Terenówkami Licze Na Jakiekolwiek Rady Odnośnie Zakupu.

Japoński koncern suzuki przez lata budował swoją markę wypuszczając na rynek lekkie terenówki z napędem na cztery koła. Vitara c zy warto kupić? Biały suzuki vitara 1.6 vvt copper edition 4×2, manualna skrzynia biegów, 120 km / 88 kw, benzyna, co2:

Oczekiwania Suzuki Były Więc Duże, A Zachętą Miała Być Cena, Która Startowała Od Ok.

Suzuki vitara jest praktycznym suvem o długiej tradycji. Teraz mogą kupić odświeżoną vitarę. A jak ci przyjdzie ochota pochasać po bezdrożach to też nie będziesz zawiedziony.

Samochód Jest Przestronny, Komfortowy, Wyposażony W Najnowsze Technologie Oraz Dobrze Się Prowadzi.

Szybko okazało się, że nowa vitara najlepiej czuje się na asfaltowej drodze. Jeśli jednak zrozumiecie ten model, nie będziecie mieli żadnych wątpliwości. Suzuki vitara to moim zdaniem najlepsze auto tej marki jakie można kupić w salonach od 2015 roku.

Kto Bowiem Może Lepiej Ocenić Samochód Jeśli Nie Kierowca Użytkujący Go Na Codzień?

Drugiego samochodu z tak solidnym układem 4×4 oprócz subaru forestera w tej klasie raczej nie znajdziecie. Oceny samochodu suzuki grand vitara suv 3 drzwiowy. Suzuki vitara został oceniony 21 razy.

Nie Inaczej Jest W Przypadku Grand Vitara I.

Na dzień zakupu, jak i po roku użytkowania stwierdzam że był to najlepszy wybór w klasie, jestem zadowolony z. Tytanem prędkości to vitara na pewno nie jest ale przy włączonym trybie sport naprawdę radzi sobie świetnie i rozpędza się pod największe w mojej okolicy podjazdy. Żeby nie było za różowo, wspomnijmy o przeciętnych właściwościach jezdnych, sporym zużyciu paliwa oraz surowym wnętrzu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *