Dźwignia Hamulca Honda City Fly

Dźwignia Hamulca Honda City Fly. Wypiął się plastikowy prowadnik dźwigni hamulca, przez co wszystko było luźne i nie rozłączało hamulca. Sklep hondy i skody z oryginalnymi częściami do skody i hondy.

HONDA CITY FLY 125 2002 125 cm3 moto trail 45 800 km from www.motoconcess.com

Sklep hondy i skody z oryginalnymi częściami do skody i hondy. Skorzystaj z porady profesjonalistów w alvadi.com Motoryzacja » części motocyklowe 29 zł.

Sanki Honda City 2008 Rok.sanki Honda City 2008.

Nieuszkodzone.stan widoczny na załączonych zdjęciach. Znalazłem trochę czasu i udało mi się ogarnąć problem. Sanki honda city 2008 rok.sanki honda city 2008.

Skorzystaj Z Porady Profesjonalistów W Alvadi.com

U nas znajdziesz części także do poprzednich modeli hondy i skody. Radość zakupów i 100% bezpieczeństwa dla każdej transakcji. Motoryzacja » części motocyklowe 29 zł.

Hondy City Najnowsze Ogłoszenia Na Olx.pl.

Najlepsze oferty w atrakcyjnej cenie. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Motoryzacja » części motocyklowe 29 zł.

W Celu Dokonania Zakupu Zapraszamy Do N… 29 Zł

Zawieszenie i układ kierowniczy otwock. Sklep hondy i skody z oryginalnymi częściami do skody i hondy. Tanie i dobre opinie fx fxcnc racing cn (pochodzenie) liny i kabli 0 4kg adjustable 160 180 gs none 14 7cm aluminum inny for vespa front rear drum brakes

Zobacz Dźwignie Hamulca Ręcznego Honda Oe W Układ Hamulcowy Z Kategorii Części Samochodowe Na Allegro.pl.

Wypiął się plastikowy prowadnik dźwigni hamulca, przez co wszystko było luźne i nie rozłączało hamulca. Zawieszenie i układ kierowniczy otwock. Nieuszkodzone.stan widoczny na załączonych zdjęciach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *