Etui Ochronne Na Kluczyk Samochodowy Honda

Etui Ochronne Na Kluczyk Samochodowy Honda. Dzięki temu potencjalny złodziej nie przechwyci sygnału z twojego klucza. Wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej etui na kluczyki samochodowe vw skoda seat.

Etui ochronne na klucze samochodowe keyless, rfid (dwupak from e-keyless.pl

Dodatkowo etui zabezpiecza również karty kredytowe paypass przed skopiowaniem danych. Rfid, bluetooth, gsm, wifi, nfc, lte do każdego zamówionego etui na kluczyk keyless otrzymasz od nas jedno etui ochronne blokujące sygnał rfid 13,56mhz na zbliżeniowe gratis! Etui na klucze samochodowe honda przy odpowiednim użytkowaniu będzie służyło ci przez długie lata!

Etui Silikonowe To Pokrowiec Skrojony Na Miarę Na Kluczyk Mitsubishi.

Dopóki klucz znajduje się w etui, nie. Etui blokuje sygnał bezprzewodowy skutecznie zabezpieczając kluczyki samochodowe przed zeskanowaniem. Etui marki koruma® posiada wbudowaną technologię silentpocket®, która sprawia, że kluczyk samochodowy włożony do dedykowanej w tym celu kieszeni nie otrzyma sygnału ani go nie wyemituje.

Aluminiowe Etui Signal Protector® Na Kluczyk Typu Keyless Niezawodna Ochrona Przed Kradzieżą Twojego Samochodu Na Tzw.

Bezpieczne i wygodne zakupy online, szybki kontakt Dzięki kolorowemu etui kluczyk zmieni swoje oblicze i łatwiej go odnaleźć w torebce czy szufladzie. Pudełko na kluczyk keyless czy etui zabezpieczające kluczyki keyless do samochodu.

Wejdź I Znajdź To, Czego Szukasz!

Tym samym kradzież na tzw. Wbudowany łańcuszek oraz kieszonki o wymiarach 8.5cm x 12.8cm sprawiają, że jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów. Po włożeniu klucza do pokrowca, sygnał blokowany jest przez specjalny materiał.

Etui Ochronne Na Kluczyki Keyless To Przede Wszystkim Bezpieczeństwo Twojego Samochodu.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu specjalnego certyfikowanego materiału tłumiącego sygnały radiowe. Od klasycznej czerni po jaskrawe odcienie, co poprawia wygląd i widoczność kluczyka. Dzięki temu potencjalny złodziej nie przechwyci sygnału z twojego klucza.

Produkt Działa Na Zasadzie Klatki Faradaya.

Pokrowiec jest skutecznym zabezpieczeniem przed kradzieżą samochodu na tzw. Produkt działa na zasadzie klatki faradaya. Takie etui to świetne rozwiązanie na bezpieczne przechowywanie kluczy w jednym miejscu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *