Falowanie Obrotów Nierówna Praca Silnika Fiat Stilo 1.6 16V

Falowanie Obrotów Nierówna Praca Silnika Fiat Stilo 1.6 16V. Problem z uruchomieniem silnika lub brak takiej możliwości, falowanie obrotów, szarpanie silnika, spadek mocy, podwyższone zużycie paliwa. Witam wszystkich mam problem ze stilo 1.6 103km już nie mam pomysłów co robić.

Fiat Stilo 1,6 16v 2003 PROBLEM NIERÓWNA PRACA SILNIKA
Fiat Stilo 1,6 16v 2003 PROBLEM NIERÓWNA PRACA SILNIKA from www.youtube.com

Podczas przyspieszania też szarpie, występuje efekt peł. Problem dotyczy fiata pandy rocznik 2006 silnik. Ostatnio coraz częsciej borykam się ze świecącą sie ikonką wtrysku na paliwie strasznie nierówno chodzi.

Podczas Przyspieszania Też Szarpie, Występuje Efekt Peł.

Po odpaleniu ładnie pracuje chwilę później obroty schodzą tak jakby chciał zgasnąć ale nie gasnie tylko znowu przechodzi w ładna pracę. Właściwie to jest kilka problemików i jeden większy kłopot. Zacina (staje na lewej stronie szyby) sie wycieraczka pr.

Od Pewnego Czasu Borykam Sie Z Dosc Nierowna Praca Silnika Na Biegu Jalowym, Ktorej Towarzyszy Dziwne Opadanie Obrotow, Co Widac Na Zalaczo.

Ubywa trochę mocy i zaświeca się check engine. Witam wszystkich mam problem ze stilo 1.6 103km już nie mam pomysłów co robić. Fiat punto 1,2 elx 75, 1996r.

Niekiedy Na Zimnym Silnik Palił Za Drugim Razem Więc Dodatkowo Wymieniłem Czujnik Temp.

Od pewnego czasu borykam sie z dosc nierowna praca silnika na biegu jalowym, ktorej towarzyszy dziwne opadanie obrotow, co widac na zalaczo. Problem dotyczy fiata pandy rocznik 2006 silnik. Jestem szczęśliwym posiadaczem stilo 1,6 z roku 2002 (październik).

Ypsilon 2007 1.4 16V Wypadanie Zapłonu | Rejestracja:

Nie wiem jaka wersja wyposażenia mam maleńki problem z którym kupiłem to autko. Tematy o falujące obroty silnik gaśnie, peugeot 307 1.6 16v 2005r. Problem z uruchomieniem silnika lub brak takiej możliwości, falowanie obrotów, szarpanie silnika, spadek mocy, podwyższone zużycie paliwa.

Fiat Punto I 176C 176L Nierówna Praca Silnika Na Benzynie.

Dzieje się tak najczęściej jeżeli przygazuje bez obciążenia silnika wskazówka jakby z rozpędu kładzie się na 500obr. Przeczyściłem przepustnice, kolektor dolotowy, silniczek krokowy i nic. Rozrząd jest ustawiany przy pomocy blokad i cały problem polega na tym, żeby mechanik miał takie blokady do fiata i oczywiście trzeba mieć szczęście żeby tłoki.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *