Ford Mondeo Mk3 Podświetlenie Tablicy Rejestracyjnej

Ford Mondeo Mk3 Podświetlenie Tablicy Rejestracyjnej. Wymiana żarówki podświetlenia tablicy rejestracyjnej. Lampki tablicy led einparts ford mondeo.

LED TABLICY PODŚWIETLENIE FORD MONDEO MK3 III 00 from allegro.pl

Ale chodzi o środkowe światło stop na klapie bagażnika). 14 zł za sztukę tel: Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Zarejestruj Się Klikając Tutaj Aby Uzyskać Pełen Dostęp Do Forum.

Ford mondeo mk3 podświetlenie tablicy. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Lampki Tablicy Led Einparts Ford Mondeo.

Diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej jest coraz częściej spotykane. Zawiera w komplecie nową żarówkę, nie ma wkrętów montażowych. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

14 Zł Za Sztukę Tel:

Diodowe podświetlenie tablicy rejestracyjnej jest coraz częściej spotykane. Jak się przyjrzysz i oświetlisz szparkę na śrubokręt, zobaczysz blaszkę do podważania. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zarejestruj Się Klikając Tutaj Aby Uzyskać Pełen Dostęp Do Forum.

Hatchback, kombi, sedan w komplecie z żarówką c5w numer fabryczny ford: Światła stopu i podświetlenia tablicy rejestracyjnej witam mam problem z podświetleniem tablicy rejestracyjnej i trzeciego światła stopu (nie wiem czy tak się to nazywa goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Może być też tak, że po złożeniu światełka kabelek z konektorką ci się poluzował, albo odpiął, bo są bardzo króciutki, ja tak miałem goście nie mogą oglądać obrazków w postach.

W Każdym Modelu Forda Mondeo Są Montowane Dwie Takie Same Lampki.

Podświetlenie tablicy rejestracyjnej do ford mondeo mk3 mondeo mk3 kombi (bwy) od rok 10.2000 mondeo mk3 hatchback (b5y) od rok 10.2000 mondeo mk3 sedan (b4y) od rok 10.2000 oświetlenie tablicy do ford mondeo mk1 mondeo mk1 hatchback (gbp) od rok 02.1993 mondeo mk1 kombi (bnp) od rok 01.1993 mondeo mk1 sedan (gbp) od rok 02.1993 * ford mondeo mk3 10/2000 do 02/2007 wszystkie wersje nadwozia ( sedan, hatchback i kombi ) cena dotyczy jednej sztuki. Części samochodowe » osobowe 54 zł.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *