Ford Transit Nie Kręci Rozrusznik

Ford Transit Nie Kręci Rozrusznik. Po włączeniu zapłonu pompa w zbiorniku się nie załączyła a rozrusznik milczał i problem wrócił. Dodam tylko że zasilania i masy na sterowniku silnika.

Transit 2.2d rozrusznik nie kreci, włącznik zapłonu YouTube from www.youtube.com

Otóż mam taki problem iż nie odpala mi auto, kontrolki na desce zapalają się po przekręceniu kluczyka ale rozrusznik nie kręci tylko słychać takie pyknięcie gdzieś od strony rozrusznika. Rozrusznik zawiozłem do elektryka samochodowego. Auto w trakcie jazdy zgasło,chwilę przed tym zapaliła sie mrugająca sprężynka.

Ford Transit Rozrusznik Transit 2.4 A Mondeo 2.0 Witam Tak Jak W Temacie.

Samochód stał przez 3 dni i nic się nie stało. Wiele osób myśli, że winą za brak rozruchu ponosi rozrusznik, ale nie zawsze tak bywa. Ford s max wa6 rozrusznik nie kręci.

Ford Transit Custom 2.2 Tdci 2013.

8) rozrusznik kręci nie odpala ». Ale auto odpala na lince i wszytko pracuje. Zobacz 1159 pytań kierowców oraz 2431 porad mechaników na temat typowych usterek i serwisowania samochodów marki ford:

Produkt Tutaj Oferowany Jest Zupełnie Nowy, Dzięki Czemu Po Zamontowaniu W Nowym Pojeździe Nie Powinno Z.

A kontrolki na desce świecą?sprawdz czy jest i wychodzi napięcie ze stacyjki na pompe i rozrusznik. Rozrusznik zawiozłem do elektryka samochodowego. Zgasł podczas jazdy i rozrusznik nie kręci:

W Moim Mondeo Od Jakiegoś Czasu Kilka Razy Dziennie Mam Problemy Z Odpalaniem.

Otóż mam taki problem iż nie odpala mi auto, kontrolki na desce zapalają się po przekręceniu kluczyka ale rozrusznik nie kręci tylko słychać takie pyknięcie gdzieś od strony rozrusznika. Wie ktoś z was czy rozrusznik z mondeo mk3 2.0 tdci 115km 2003rok będzie pasował do mojego transita 2.4 tdci z 2007 roku dalej mam problemy z odpalaniem i chyba już tylko rozrusznik może być wadliwy. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego regulaminu serwisu olx.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu umowy w trybie przewidzianym w regulaminie.* * nie dotyczy osób, które rozwiązały umowę z operatorem.

9) Zamek Maski Transit ».

Wymieniłem 2 razy bendix i przekładnię w rozruszniku i to nic nie dało. Ford s max 2.0 ecoboost 2016:. Witam wszystkich mam kolejny problem w moim transicie 2002 t 260.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *