Hak Elektryczny Hyundai Ix 35

Hak Elektryczny Hyundai Ix 35. Doradzamy i pomagamy przy wyborze. Możesz zamówić komplet, czyli hak z wiązką elektryczną lub po prostu sam hak holowniczy.

AUTOHAK hak holowniczy wypinany HYUNDAI ix35 rok prod from www.hakihol.pl

Możesz zamówić komplet, czyli hak z wiązką elektryczną lub po prostu sam hak holowniczy. Wyróżnia się ręcznie zdejmowane haki holownicze do aut marki hyundai ix35 (lm, el, elh) z systemem dźwigniowym oraz z systemem w pełni. Opatentowany system sprawia, że wypinany w pionie hak holowniczy jest bezpieczny w montażu a także w.

Opatentowany System Sprawia, Że Wypinany W Pionie Hak Holowniczy Jest Bezpieczny W Montażu A Także W.

Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy cię mailowo. Hak holowniczy hyundai ix35 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, wypinany pionowo. 2000 kg doba montáže (bez elektroinštalácie) 1 hod maximálne zvislé zatiaženie:

Doradzamy I Pomagamy Przy Wyborze.

Możesz zamówić komplet, czyli hak z wiązką elektryczną lub po prostu sam hak holowniczy. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szukasz „hak holowniczy hyundai ix35”969ofert.

By Dalej Dodawać Kolejne Wyszukiwania Usuń Coś Z Listy Obserwowanych Wyszukiwań.

Wysyłka 24h lub odbiór osobisty. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

Haki Te Mogą Służyć Do Holowania Przyczepy Kempingowej, Przyczepy Towarowej Lub Do Zamocowania Bagażnika Rowerowego.

Ég óska eftir ísetningu frá [+kr50,000]. Anda dapat melakukannya melalui cara yang anda inginkan, namun. Zachęcamy do korzystania z filtrów (producent, maksymalny uciąg, system kuli), wtedy katalog i cennik haków holowniczych lepiej dopasujesz do potrzeb.

Osta Nyt Kokonainen Vetokoukkusarja Irrotettava Kuulaosa Asetetaan Takaa (Horisontaali) Automalliisi Hyundai Ix35.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! 4 444 kč 3 673 kč bez dph. Tanie haki holownicze do hyundai ix35 niewiadomego pochodzenia oferowane na allegro nie zapewniają bezpieczeństwa i stwarzają zagrożenie na drodze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *