Honda Accord 2.2 I Ctdi Jaki Plyn Chlodniczy

Honda Accord 2.2 I Ctdi Jaki Plyn Chlodniczy. Mianowicie dziwi mnie że po odpaleniu silnika już po chwili włączają się wentylatory i z krótkimi przerwami co kilka minut chłodza silnik. Nie chce dolewac niebieskiego hondowskiego bo wyjdzie byle jaki kolor.

Używana Honda Accord Vii – Typowe Awarie I Problemy | Autokult.pl from autokult.pl

Po przekroczeniu tej wartosci zaczyna hamowac i zaswieca sie lampka zazeniowa i miga. Problemy techniczne dotyczące skrzyń biegów manualnych i automatycznych (sekwencyjne, hydromechaniczne, bezstopniowe). Szukałem gdzie się podpiąć z tym tematem ale nigdzie mi nie pasowało.

Szukałem Gdzie Się Podpiąć Z Tym Tematem Ale Nigdzie Mi Nie Pasowało.

Nie chce dolewac niebieskiego hondowskiego bo wyjdzie byle jaki kolor. Obserwuj to wyszukiwanie, żeby otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach spełniających te kryteria Ustawić pokrętło regulacji ogrzewania na maksymalne ogrzewanie i wyłączyć zapłon.

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.

Problemy techniczne dotyczące skrzyń biegów manualnych i automatycznych (sekwencyjne, hydromechaniczne, bezstopniowe). Tematy o wyrzucanie płynu chłodniczego, fontanna w vento. Izkušnje s hondo na lpg.

Darmowa Dostawa, Pomoc W Dopasowaniu Części.

Opinie i recenzje czy warto kupić ofertę id: Zdobywca tytułu japońskiego auta roku 2002/2003. Oferowany w wersji sedan oraz kombi.

Po Przekroczeniu Tej Wartosci Zaczyna Hamowac I Zaswieca Sie Lampka Zazeniowa I Miga.

Silnik pali od strzała, zimny , ciepły, nie ma znaczenia. Nie mam u kogo podpatrzyć czy w innych accordach tez tak jest ale jak miałem przed hondą merca to włączał się dopiero jak. Mianowicie dziwi mnie że po odpaleniu silnika już po chwili włączają się wentylatory i z krótkimi przerwami co kilka minut chłodza silnik.

17 Mar 2004 18:39 Kraj:

Płyn chłodniczy do honda w sklepie iparts.pl największa oferta części samochodowych w internecie. Jedyne co rzuciło mi sie w oczy to dziwny osad na końcu węża. Podstawową rolą układu chłodzenia jest zapewnienie optymalnej temperatury pracy silnika i utrzymanie jej na stałym poziomie ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *