Hyundai 1.6 Gdi Zwiekszenie Mocy

Hyundai 1.6 Gdi Zwiekszenie Mocy. Zwiększona zostaje równocześnie prędkość maksymalna,. Pierwsze co mi się skojarzyło to filtry (cały czas patrzę przez pryzmat dizla i tego jakie miałem problemy ) może filtr powietrza może paliwa, nieprawidłowa mieszanka i się dusi, ale jak ma dopiero 25k przebiegu to w aso sprawdzą, pewnie jeszcze na gwarancji.

Hyundai Tucson Personal Lease No Deposit Tucson 1.6 GDi from www.easyleasedirect.co.uk

136 km 170 km 320 nm Wysoka cena, brak możliwości np. Apropo wspomnianego qq 1.2 turbo.

Auto Dostępne Od Ręki W Salonie Hyundai Daszuta W Olsztynie.

W roku 2010 rodzina motorów benzynowy gamma opracowana przez inżynierów kii i hyundaia zyskała nowego brata. Nie każde auto musi być wyścigowe. Kia ceed ii 1.6 crdi 110 km:

Katalog Przyrostu Mocy I Momentu Hyundai Tucson 1.6 Gdi 132 Km Benzyna Euro 6 W 44Tuning.pl.

Chip tuning hyundai jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. 110 km 145 km 260 nm 320 nm kia ceed ii fl 1.6 crdi 110 km: Sprawdź, ile koni mechanicznych lub kilowatów ma twój samochód.

Personalizacji Wnętrza, Słabe Parametry Offroadowe, Brak Funkcjonalnych Dodatków.

Bezpieczny indywidualny chip tuning hyundai w krakowie, oraz u wszystkich przedstawicieli w polsce dostępny jest w każdej wersji silnikowej. 128 km 150 km 260 nm 320 nm kia ceed ii fl 1.6 crdi 136 km: Jednostka posiada 4 cylindry i 16 zaworów.

Hyundai Ix35 1.6 Gdi 135 Km:

Chip tuning hyundai jest jednym z najpopularniejszych w naszej ofercie. Zwiększona zostaje równocześnie prędkość maksymalna,. Poza tym została wyposażona w zmienne fazy rozrządu, mechaniczne popychacze zaworowe,.

Na Stronie Autosotua Są Podane Standardowe Charakterystyki Silników.

Nasze modyfikacje mają na celu nie tylko zwiększenie mocy i momentu obrotowego, ale przede wszystkim optymalizują oprogramowanie. Apropo wspomnianego qq 1.2 turbo. Pierwsze co mi się skojarzyło to filtry (cały czas patrzę przez pryzmat dizla i tego jakie miałem problemy ) może filtr powietrza może paliwa, nieprawidłowa mieszanka i się dusi, ale jak ma dopiero 25k przebiegu to w aso sprawdzą, pewnie jeszcze na gwarancji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *