Instalacja Gazowa Do Mitsubishi Pajero Gdi

Instalacja Gazowa Do Mitsubishi Pajero Gdi. Odpowiedź praktyka (mitsubishi pajero pinin): Z uwagi na specyfikę benzynowego układu zasilania wymaga ona dedykowanej instalacji lpg.

Mitsubishi Pajero 2,0 GDI, 2001 god.
Mitsubishi Pajero 2,0 GDI, 2001 god. from www.njuskalo.hr

Ponadto cena instalacji nie za bardzo licuje z wiekiem przedmiotowego auta. Z uwagi na specyfikę benzynowego układu zasilania wymaga ona dedykowanej instalacji lpg. ( mitsubishi ) instalacja gazowa do carismy ii 1.8gdi.

Mitsubishi Pajero Iii 3,5 Gdi.

Niestety żaden z producentów nie opracował takiej instalacji. Jeżeli ktoś jest zorientowany alba ma taki silnik 3.5l gdi w pajero iii, i założoną instalację to napiszcie jakieś opinie i w ogóle czy jest możliwe założenie do tego typu silnika lpg ba na forach wyników spalania pisze że mają założone instalacje, a mi w firmie co zakładają instalacje powiedzieli że na razie jest to niemożliwe. Inatalacja gazowa do mitsubishi pajero pinin 1.8 gdi z 1999r.

Inatalacja Gazowa Do Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 Gdi Z 1999R.

Instalacja pracuje bardzo poprawnie, do tej pory nie zauważyłem żadnych problemów. ( mitsubishi ) instalacja gazowa do carismy ii 1.8gdi. Do tego typu silników tak, ale nie wiem, czy akurat mitsubishi gdi ona obskoczy.

Mitsubishi Pajero Pinin 4,3 (53 Oceny) Wybierz Silnik 1.8 Gdi 120 Km 1.8 I 16V 114 Km 2.0 Gdi 16V 129 Km

Suv 3.0 i v6 24v xl 220km 162kw. Spalanie dość wysokie, na benzynie można było zejść do 11.5 l/100km, na gazie nigdy nie uzyskałem wyniku. « 1 2 3 » nie możesz pisać nowych tematów

Do Tego Typu Silników Tak, Ale Nie Wiem, Czy Akurat Mitsubishi Gdi Ona Obskoczy.

Ponadto cena instalacji nie za bardzo licuje z wiekiem przedmiotowego auta. Inatalacja gazowa do mitsubishi pajero pinin 1.8 gdi z 1999r. Ponadto cena instalacji nie za bardzo licuje z wiekiem przedmiotowego auta.

Maksymalny Moment Obrotowy 318 Nm Przy 4000 Obr/Min.

Na razie tylko brc dedykuje instalacje. Do tego typu silników tak, ale nie wiem, czy akurat mitsubishi gdi ona obskoczy. Odpowiedź praktyka (mitsubishi pajero pinin):

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *