Jak Podłączyć Klamke Kia Sportage

Jak Podłączyć Klamke Kia Sportage. W bardzo dobrym stanie z. Przedstawiamy nasz nowy projekt, czyli samouczek grupy polmotorw pierwszym odcinku pokażemy jak sparować telefon 😀

KIA SPORTAGE 2.0 Benzyna 142KM * JAK FABRYCZNIE NOWA
KIA SPORTAGE 2.0 Benzyna 142KM * JAK FABRYCZNIE NOWA from www.mk-auta.pl

Witam mam podobny problem, kia sportaqge 2001 rok produkcji centralny zamek rano dziala bez zarzutu (wszystkie drzwi), otwieranie pilotem od alarmu, pozniej (po jakis dwoch, trzech uruchomieniach) centralny przestaje dzialac. Mam nadzieję że wam ten filmik się przyd. Zestaw klasy wyższej nr1 w europie, doskonały pod radio fabryczne do kia sportage.

,,Kia Sportage Iii Obd Location”.

Witam mam podobny problem, kia sportaqge 2001 rok produkcji centralny zamek rano dziala bez zarzutu (wszystkie drzwi), otwieranie pilotem od alarmu, pozniej (po jakis dwoch, trzech uruchomieniach) centralny przestaje dzialac. 22.08.2021 #1 poszukuję instrukcji jak podłączyć centralkę noxon t8 do kijanki. [kia pride] jak wymienić klamkę drzwi ?

Audio System X165Em Evo2 To Potężny Bas I Przepiękna Góra, W.

Kamera cofania do kia sportage nie ma możliwości wyłączenia linii parkingowych. Chcialbym go podłączyć na stałe do samochodu. Kia sportage my2014 wyróżnia się nową atrapę chłodnicy, tylnymi lampami w technologii led, nowymi wzorami felg aluminiowych w rozmiarach 16, 17 i 18 cali, inną anteną dachową typu płetwa.

Zobacz Nasz Krótki Poradnik Krok Po Kroku, Który Pomoże Ci Zrozumieć Cały Proces Instalacji.

Przedstawiamy nasz nowy projekt, czyli samouczek grupy polmotorw pierwszym odcinku pokażemy jak sparować telefon 😀 Kia sportage 1999 2,0i centralny zamek. To commence this article, we will be interested in the bluetooth technology, and more specifically in its origin and in how the bluetooth operates on kia sorento.the bluetooth technology was invented in 1994 by the mobile phone brand ericsson and in 1999, an interest group of many technology companies was made and bluetooth technology was included into.

Ponieważ Na Moje Zapytanie Jak Podłączyć Chińską Kamerę Kp8 Do Fabrycznej Instalacji W Kia Venga 1,6 Nikt Nie Odpowiedział Podjąłem Próby Samodzielnego Podłączenia.

Podejrzewam ,ze tak jak by przekaznik sie rozgrzal i styki nie łacza. Mam nadzieję że wam ten filmik się przyd. Domykanie myślałem aby zastosować moduły z proximy ale podobno jest potrzebny dodatkowy sygnał dla okna kierowcy.

Szybka, Łatwa I Lokalna Sprzedaż Rzeczy Z Drugiej Ręki.

Nowa kia sportage to lifting spod znaku drobnych poprawek, upiększania i. Od strony kierowcy klucz otwiera wszystkie drzwi, tam też nie ma siłownika a w pozostałych są do tego w drzwiach od kierowcy. Dostałem do zestawu baypass do bezpiecznikow oraz jakis adapter, który zmienia napięcie z 12v na 5v i zabezpiecza akumulator przed rozładowaniem (wszystko na zdjęciach) teraz jak to wszystko podłączyć.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *