Jak Sprawdzić Czy Pedał Gazu Jest Sprawne Nissan Almera N16

Jak Sprawdzić Czy Pedał Gazu Jest Sprawne Nissan Almera N16. Witam, almera ii n16 przed liftem, silnik benzynowy 1,5 przepustnica połączona linką z pedałem gazu. W chwili obecne odczuwalne jest szarpanie do pierwszych kilku kilometór

[N16] Szarpanie podczas przyśpieszania i falująca
[N16] Szarpanie podczas przyśpieszania i falująca from forum.nissanklub.pl

Finansowo zdecydowanie było by to dla mnie korzystne, gdyż robię ponad 70km dziennie w mieście. Tylko czy ten silnik dobrze współpracuje z instalacją? Kiedy jest wszystko ok słychać (i widać bo ściągałem obudowe z niego) jak załącza się.

Silnik Cechuje Bardzo Wysoka Kultura Pracy.co Do Osiągów, To Jest Trochę Za Słaby W Stosunku Do Masy Nadwozia, Przez Co Samochód Jest Trochę Mułowaty I Nie Ma Co Liczyć Na Pierwsze Starty Ze Swiateł ;)!Skrzynia Trochę Źle Zestrojona,.

Szybka dostawa⚡ na terenie całej europie. Witam, almera ii n16 przed liftem, silnik benzynowy 1,5 przepustnica połączona linką z pedałem gazu. Podczas jazdy gdy silnik jest jeszcze zimny problemu nie zauważam, jednak po chwili dynamicznej jazdy bez różnicy czy na gazie czy benzynie moc silnika spada samochód nie przekracza 2500 obrotów gdy pedał jest do podłogi wciśnięty.

Wymieniałem Na 3 Inne I Miejscami, Nawet Całą Skrzynkę Bezpieczników I Dalej To Samo.

Pytam dlatego bo mój mechanik powiedział mi że może to być rozrząd ale nie jest pewny na 100%, wydałem na przepływomierz 600 zł, na pedał gazu 60 zł, świece 100 zł, trochę pieniędzy poszło w błoto, dlatego pytam, bo jak mam wydać kolejne 1000 zł za rozrząd i okaże się że to nie jest to, to jak boga kocham, idzie na żyletki. Sprawdzić czy poduszki powietrzne nie są uszkodzone (po 10 latach , potem co 2 lata) sprawdzić / wyczyścić podłączenia akumulatora ; 1 almera gaśnie po przejechaniu kilku km, gdy wcisnę sprzęgło wskazówka obrotomierza spada na bardzo niskie obroty 200 obr/min (podczas spadania obrotów auto nie reaguje na pedał gazu) , a czasami nie daje radę utrzymać i gaśnie silnik.

Zobacz 37 Pytań Kierowców Oraz 79 Porad Mechaników Na Temat Typowych Usterek Sa Samochodu Nissan Almera Lub Zadaj Własne Pytanie.

Jeżeli zgasze auto odczekam chwile i zapale ponownie wszystko wraca do. Nissan almera typowe usterki i serwisowanie. Do tej pory na nią nie narzekałem, aż do czasu gdy wracałem z długiej podróży i po przejechaniu ok.

Nissan Almera N16 Środa, 23 Września 2009.

Finansowo zdecydowanie było by to dla mnie korzystne, gdyż robię ponad 70km dziennie w mieście. Czyli coś jest uwalone co nim steruje Po wprowadzeniu nr vin sprawdza czy samochód nie jest poszukiwany.

Niby Jeździ Normaline Ale Tylko Do Czsu Tzn.

3 problemy te zwykle występują w niskiej temperaturze chociaż zdarzają się sporadycznie w 20c. I nigdy nie gaśnie po wciśnięci sprzęgła laptopa mam a jak to sprawdzić co się dzieje czy brakuje gazy czy go zalewa?? Na benzynie jest wszystko ok obroty mam tak 750.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *