Kia 2.9 Crdi Korek Wlewowy Skrzyni

Kia 2.9 Crdi Korek Wlewowy Skrzyni. Tylko jak masz suchą skrzynię, to szukanie tam problemu nie ma sensu. Szeroki asortyment części do kia carnival / grand carnival ii (vq) d4hb 2.2 crdi 192 km części samochodowe z kategorii silnik i wielu innych.

HYUNDAI CHŁODNICA OLEJU 0K55114701 TERRACAN 2,9 CRDI KIA from www.skapiec.pl

Przed wyjazdem zalałem pod korek, po drodze wlałem 20 litrów i po powrocie dolałem oczywiście też pod korek, weszło 61 litrów. Śruba o ile dobrze pamiętam ma łeb na klucz 17. Samochody typu van i suv.

Samochody Typu Van I Suv.

Należy odpowiednią ilość wlewać powoli, bo skrzynia się będzie. Zawieszenie silnika 2.9 crdi automat [8] zawieszenie silnika 2.5 v6 manual [4] zawieszenie silnika 2.5 v6 automat [5] jeśli masz problem z wybraniem części do swojego auta albo nie ma jej w przeglądarce skontaktuj się z nami: Czesci do ceeda, sprzeglo kia ceed, czesci kia ceed kombi, czesci kia ceed 2.0 crdi

Skrzynia Działała Do Czasu Gdy Zaczęła Migać Kontrolka Hold.

Kia carnival ii 2.9 crdi vgt active. Olej wlewa się poprzez odpowietrznik skrzyni. Po wyjęciu jest to otwór do nalewania oleju.

Witam, Jestem Po Wymianie Automatycznej Skrzyni Biegów W Kia Carnival 2.9 Crdi.

Wyjmujesz odpowietrznik ciągnąc do góry i ukaże ci się wąski króciec wlewowy. Szeroki asortyment części do kia carnival / grand carnival ii (vq) d4hb 2.2 crdi 192 km części samochodowe z kategorii silnik i wielu innych. Obudowa przód skrzyni kia carnival 2.9 d obudowa przód skrzyni kia carnival 2.9 d.

Ich Największą Wadą Jest Mała Możliwość Regeneracji.

Kia carnival iii 2.9 crdi skrzynia biegów u6kdd. Tylko jak masz suchą skrzynię, to szukanie tam problemu nie ma sensu. Korek spustowy oleju, miska olejowa do kia carnival i (gq) 2.9crdi 144 km wygodnie zamówić online na autodoc szybka wysyłka i korzystne ceny obejrzeć teraz

( Kia Carnival & Sedona ) Kia Sephia Uzupełnianie Oleju W Skrzyni Biegów.

Kupuj w korzystnej cenie korek wlewu oleju / uszczelnienie dla kia carnival / grand carnival ii (vq) 2.9 crdi j3(crdi) 185 km, 2006 w naszym sklepie online możesz tanio kupić pokrywa wlewu oleju i inne Ja też kiedyś szukałem korka wlewu w swojej shumie. Korek wlewowy jest umieszczony od strony chłodnicy cirka w połowie wysokości skrzyni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *