Mitsubishi Colt Nie Świeci Się Kontrolka Otwartych Drzwi

Mitsubishi Colt Nie Świeci Się Kontrolka Otwartych Drzwi. Colt z30 1.3 95km 2005. Nie gaśnie kontrolka poduszki powietrznej.

Karoseria malucha zdjęcie Motor Show 2013 from www.forumsamochodowe.pl

Air bag zapala się po przękręceniu stacyjki i po chwili gaśnie, czyli tak jak powinno. Mitsubishi colt iv [ca4a 1.6] centralny zamek nie dzialaja jedne drzwi. Z kontrolką sygnalizującą otwarte drzwi.

[Fusion] Świeci Kontrolka Otwartych Drzwi Ford Fusion.

W zeszłym tyg kupiłem colta z silnikiem 1.3 z 1995 roku. Odpowiedzi (3) mitsubishi colt 1.3 95km 2005: Mitsubishi colt iv [ca1a 1.3] pali sie kontrolka check engine witam serdecznie wszystkich mitsumaniaków.

Wyłączanie Klimatyzatora Przy Otwartych Drzwiach.

Problem dotyczy wszystkich drzwi oraz klapy bagażnika i co gorsza nigdy wcześniej nie miałem żadnych dziwnych objawów żeby coś takiego się działo. Problem dotyczy wszystkich drzwi oraz klapy bagażnika i co gorsza nigdy wcześniej nie miałem żadnych dziwnych objawów żeby coś takiego się działo. Renault,safrane,nie gaśnie oświetlenie wnętrza samochodu.

3 Min Jak Wlacze I Wylacze Klime.

Od kilku dni jestem posiadaczem kolejnego mitsubishi , tym razem jest to colt z 2008r. Mam problem z silnikiem i świeci mi się kontrolka check engine i silnik przy włączeniu ledwo chodzi, gaśnie lub bardzo słabo auto jedzie. Zapaliła się kontrolka auto z kłódką jaka może być przyczyna bo raczej sam się nie rozkodował.nie odpala na kluczyku z pilotem.zapasowy działa odpowiedzi (0) mitsubishi lancer 1,6 benzyna, 2010:

Witam Dzisiaj Przez Przypadek Odkryłem Że Nie Działa Kontrolka Otwarcia Drzwi.

Colt był uderzony w tylna klapę i jest lekko wgnieciona ,jeśli ją zamknę to cały czas pali się kontrolka otwartych drzwi i lampka w bagażniku i podsufitce i nie mogę zamknąć auta centralnym zamkiem , jeśli zamknę kluczykiem w drzwiach kierowcy to central zamknie drzwi i zamek klapy ale w dalszym ciągu palą się.stan lakieru jak. Air bag zapala się po przękręceniu stacyjki i po chwili gaśnie, czyli tak jak powinno. Witam, jak w temacie na pozycji środkowej przełącznika oświetlenia środka samochodu (świeci przy otwarciu drzwi), nie gaśnie światło.

Tylko Że Mi Aktualnie Żadna Kontrolka Się Nie Świeci.

Posiadam mitsubishi eclipse 3g 2.4 w automacie z instalacją brc sequent 24.11 przedstawię problem od początku. Forum ogólne czyli wszystko o serwisowaniu i eksploatacji skoda octavia 1u. Działają wyłączniki oświetlenia wnętrza, ale one chyba.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *