Mitsubishi Lancer Stuki W Zawieszeniu Po Jeździe Po Dziurach

Mitsubishi Lancer Stuki W Zawieszeniu Po Jeździe Po Dziurach. Tematy o stuka zawieszenie, cinquecento 700 stukanie w silniku posłuchaj, ford mondeo mk2 1.8 115km stukanie maglownicy, corsa 1.2i 94r. Na szarpakach to nie wyjdzie.

Dziwne Stuki Podczas Jazdy Na Wybojach To Nie Zawsze Problem Z Zawieszeniem – O Zawieszeniu Silnika – Allegro.pl from allegro.pl

Na co zwrócić uwagę.bo tak jak tu napisała iwonka, większość specjalistów sama wysnuje jakiś wniosek, który może nic nie zmienić. Byłem na stacji diagnostycznej, pan posprawdzal i powiedział że żadnych luzow nie ma, pojechalem do dwóch. Stukanie w zawieszeniu audi a3.

Auto Odziedziczyłem Po Ojcu Więc Historia Samochodu.

Amortyzator stuka carisma mitsubishi da i [cari 1.6] stukanie na niewielkich nierównościach [cari 1.6] wymiana zawieszenia amortyzatory i sprężyny pomoc [cari 1.6] stukanie po wymianie amortyzatorów z przodu stukanie w przednim zawieszeniu [cari Od zdjęć i filmów po prognozę usterek i dane techniczne. (chodzi mi o drążek do którego wkręca się.

W Przeciwieństwie Do Układu Jezdnego Z Przodu, Zawieszenia Tylne Dość Mocno Różnią Się Pomiędzy Sobą W Zależności Od Konstrukcji.

Bez wizyty na kanale się nie obejdzie. Od opinii i raportów spalania po listę jego typowych usterek i przypomnienie o wymianie oleju. Dźwięk nasila się podczas jazdy przy niewielkich prędkościach, po nierównościach ,.

Jeśli Nie Akceptujesz Powyższych Informacji, Prosimy O Kontakt Z Administracją W Celu Usunięcia Konta.

Tematy o stuka zawieszenie, cinquecento 700 stukanie w silniku posłuchaj, ford mondeo mk2 1.8 115km stukanie maglownicy, corsa 1.2i 94r. Sworzeń dolnego wahacza, tzw banana. Byłem na stacji diagnostycznej, pan posprawdzal i powiedział że żadnych luzow nie ma, pojechalem do dwóch.

Przez Chudy__, 8 Października 2017 W Impreza.

Mitsubishi carisma i da [cari 1.8] carisma 1.8 glx stukający amortyzator witam. Okazalo sie ze wszystko jest podokrecane jak powinno,ale postanowilem jeszcze sprawdzic uklad kierowniczy z tego. Mi stuka coś z przodu ale nie mogę znaleźć co to jest.

1.Stuka Gdy Jadę Po Dziurach 2.Stuka Gdy Szybko Naciskam I Puszczam Sprzęgło (Takie Jak By Szarpanie Kołami) 3.Stukanie Nie Ma Nic Do Kierunku Jazdy 4.Gdy Silnik Jest Wyłączony Na Postoju I Kręcę Kierownicą To Stuka W Momencie Zmiany Kierunku Kręcenia.

Od porad i testów po dyskusje na forach i w społeczności kierowców. Jak w temacie podobno stuka amortyzator tak powiedział mi mechanik ale nie powiedział co w nim stuka i czy jest to do zrobienia czy wymiana na nowy. Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z administracją w celu usunięcia konta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *