Nie Chce Sie Przekrecic Kluczyk Nissan Micra

Nie Chce Sie Przekrecic Kluczyk Nissan Micra. Kontrolka air bag zapala sie na 7 sek. Wyłączyć zapłon, ale pozostawić kluczyk w stacyjce.

Nissan Micra zdjęcie 2 ChceAuto.pl from www.chceauto.pl

Moj problem pojawil sie tego lata gdy auto stoi na sloncu nie odpala. Kluczyk w stacyjce nie chce się przekręcić. 1.) po przekreceniu kluczyka nic sie nie dzieje.

Nissan P12, Jak Skasować Błąd Poduszki?

Czekamy dzielnie i uwaga gaśnie aby mrugać i wtedy (to jest ta 1 sekunda jak tylko zgaśnie z trybu 7 sek). Po zdjęciu tego pokrętła jest normalna stacyjka, którą można uruchomić kluczykiem (grot ukryty w pilocie). Kluczyk w stacyjce nie chce się przekręcić.

Co Ciekawe Gdy Na Polu Jest Chlodniej Lub Deszczowo Auto Odpala Bez Problemy.

Nissan micra ii k11 nissan micra k11 problem z pilotem do immo panowie pomocyjestem w niemczech i moja micra k1195silnik 1o nie odpali ponieważ pilot nie wyłączy immoczerwona dioda pali się i nie chce zgasnąćwymieniłem baterie i nic.błagam pomóżciemoże jest jakiś doraźny sposób na uruchomienie silnika żeby wrócić do polski.pilot ma symbol lukas 3txa i. 2.) swiatla dzialaja, awaryjne tez. Po 2 sekundach pojazd przejdzie w tryb programowania i dwukrotnie zamigają lampki ostrzegawcze.

Zobacz 27 Pytań Kierowców Oraz 56 Porad Mechaników Na Temat Typowych Usterek Sa Samochodu Nissan Micra Lub Zadaj Własne Pytanie.

Nacisnąć i przytrzymać przycisk odblokuj na pierwszym zdalnym nadajniku i nacisnąć przycisk lock 3 razy. 1.) po przekreceniu kluczyka nic sie nie dzieje. Kontrolka air bag zapala się na 7 sek.

Moj Problem Pojawil Sie Tego Lata Gdy Auto Stoi Na Sloncu Nie Odpala.

Witam posiamam nissana micre k12. Obok pokrętła/stacyjki był mały przycisk, który trzeba było nacisnąć jednocześnie przy przekręceniu na rozruch (i wciskając pedał hamulca). [s60 2.4d5 2004r.] gdzie i jak dorobić tanio pilot (kluczyk) re [s60 2001] pytanie o kluczyki i pilota do alarmu (s60 2.4d) kluczyk nie chce sie przekrecic [s60]

Problem Tkwi W Tym ,Że Nie Mogę Za Pomocą Guzika W Klamce, Otworzyć Drzwi Od Kierowcy.

Witam, mam maly problem, nie moge uruchomic micry k11 97. Trzymając pilota blisko stacyjki wcisnąć i trzymać na pilocie unlock, trzymając. W jej wyniku mogą pojawić się problemu z otwieraniem lub zamykaniem bagażnika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *