Nie Otwiera Si Klapa Bagażnika Nissan Qashqai

Nie Otwiera Si Klapa Bagażnika Nissan Qashqai. Nowy nissan qashqai daje mnóstwo przyjemności z jazdy i oferuje naprawdę wysoki komfort, jak na tak wolumenową markę. Problem polega na tym, że nie otwiera się klapa bagażnika.

Silownik klapy bagaznika strona 7 Qashqai J10 Forum from forum.nissanklub.pl

Po wciśnięciu przycisku na panelu nie dzieje się nic. Witam pacjent to grande punto 1.2 2009 rok. Automatyczne otwieranie klapy bagażnika nissan qashqai 07.

Podczas Wyciągania Zakupów Łatwo Uderzyć Głową.

By dalej dodawać kolejne wyszukiwania usuń coś z listy obserwowanych wyszukiwań. W ten sposób możemy łatwiej przekręcić siłownik, gdy mocowanie nam nie pasuje (trzymając za grubszy element). Problem polega na tym, że nie otwiera się klapa bagażnika.

Dodam Tylko, Że W Niektórych Modelach Można To Ustawić W Module Komfortu Pojazdu Ale Nie W Moim Oraz Nie W Autach Z Modułami Komfortu Z Francji Z.

Od jakieś 2 tygodni mam wrażenie, że mi coś puka we wnętrzu tylnej klapy. Pierwsze wkleję filmik na youtube żebyście mogli konkretnie zobaczyć co i jak, czas filmu raptem 14 sec: Automatyczne otwieranie klapy bagażnika nissan qashqai 07;

Przypomina Mi To Jakby Wisiał Jakiś Kabelek Z Wtyczką I W Różnych Momentach Się Bujał I Pukał O Plastyk.

Po wciśnięciu przycisku na panelu nie dzieje się nic. Pierwsze wkleję filmik na youtube żebyście mogli konkretnie zobaczyć co i jak, czas filmu raptem 14 sec: Witam jakoś tak zaprojektowali tego qashqaia że klapa bagażnika bardzo nisko się otwiera.

Zamek Klapy Tył Bagażnika Nissan Qashqai 4 Pinczęści Samochodowe » Osobowe.

W dniu 14.05.2009 o 03:57, ferrit napisał: Nissan qashqai ii klapa tył 2017r. Ovoko.pl używana część do fom3767 nissan qashqai lampy tylnej klapy bagażnika samochodu {m.} {ms} online w dobrej cenie☑️.

Ponadto Wymieniono Łożysko Koła P., Amortyzatory, Tarcze !

Serwis przyguccy w łodzi uznał, że to wina użytkownika. Automatyczne otwieranie klapy bagażnika nissan qashqai 07. Czy jest szansa, na zamocowanie tam jakiś dłuższych siłowników i klapa podniesie się wyżej?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *