Płyn Do Dpf Citroen C4

Płyn Do Dpf Citroen C4. W mojej c4 picasso wyskoczył komunikat,że plyn się kończy. Są to zbiorniki płynu fap, płyny uzupełniające fap, kolektory wydechowe czy też czujniki ciśnienia spalin.

EOLYS POWERFLEX WOREK FAP DPF BERLINGO C4 PICASSO Oleje from france-car.com.pl

Stan nowy producent części 3rg numer katalogowy części 88247. Po podłączeniu pod kompa okazało się, że plynu jest ponad pół zbiornika.padl czujnik i podawał zla ilosc. Podczas zakupu zostałem poinstruowany gdzie znajduje się.

Najlepsze Oferty Na Największej Platformie Handlowej.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Eolys extend jest zastępowany przez infineum f7995. Tak, jak wspomnieliśmy na początku artykułu, eolys możesz uzupełnić sam, chyba że nie masz do tego odpowiedniego sprzętu i na tyle cierpliwości, to poproś specjalistę o pomoc.

Any Other Problems With Picasso's With Dpf.?

Have read threads about fuel consumption on 2.0 mondeo diesels affected by dpf. W mojej c4 picasso wyskoczył komunikat,że plyn się kończy. Uzupełniamy zbiornik systemu domieszkowania diesla.reszta w materiale.miłego oglądania.

Stan Nowy Producent Części 3Rg Numer Katalogowy Części 88247.

Są to zbiorniki płynu fap, płyny uzupełniające fap, kolektory wydechowe czy też czujniki ciśnienia spalin. Can anyone quote comparitive figures for a citroen xsara picasso 1.6 (110bhp) with and without dpf (citroen call it fap). Płyn do filtra fap/dpf citroen c4 c5 1.6 2.0 hdi.

Fap Płyn Eolys Citroen C4 Picasso + Nerka ~ 1 Litr.

Dokładnie,najpierw podepnij pod kompa i sprawdź ilość plynu. Podczas zakupu zostałem poinstruowany gdzie znajduje się. Wszystkie produkty są przeznaczone do samochodów produkcji francuskiej firm takich jak peugeot, citroen czy renault.

W Naszym Sklepie Znajdziesz Praktycznie Każdy Element Pomocniczy Do Filtrów Dpf/Fap.

W zestawie razem z płynem dostajemy dwa wężyki, długi z nakrętką i zaworem na butelkę z płynem drugi koniec jest uzbrojony w złączkę do spięcia jak na zdjęciu, zaś krótki przeznaczony do naczynia przelewowego (ja użyłem butelki, dokładna instrukcja dolewania jest dołączona do płynu. I to tyle teraz resztę robimy w odwrotnej kolejności. I am experiencing a 10% increase in fuel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *