Renault Trafic 9 Osobowy Wnętrze

Renault Trafic 9 Osobowy Wnętrze. Easy life bezpieczeństwo, skuteczność i technologia systemy. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!

Renault Trafic Long 9os, bus, osobowy, vip wynajem from www.olx.pl

Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. Przestronne i wyciszone wnętrze dla 9 pasażerów, w połączeniu z bardzo wydajnym, ale oszczędnym silnikiem to idealne rozwiązanie do podróżowania do naszych pojazdów można wypożyczyć dodatkowe wyposażenie: Dlaczego warto wypożyczyć renault trafic?

Idealnie Dopasowane Pokrowce Na Fotele Samochodowe Do:

Samochód liczy około 5182 mm długości, 1690 mm szerokości. Silnik, skrzynia biegów, zawieszenie i inne podzespoły w bdb stanie. Rząd, aby zabrać ze sobą jeszcze więcej bagaży i nie stracić niezbędnego komfortu!

Renault Trafic Passenger Jest Interesującym Samochodem, Jeśli Pojawia Wam Się Potrzeba Podróżowania W Więcej, Niż Siedem Osób.

Renault trafic 2 bus (9 osobowy) roczniki: Przestronny samochód jest w stanie pomieścić w wygodny sposób nawet 9 osób wraz z ich bagażami, a możliwość wielu konfiguracji przestrzeni ułatwia dalekie wyprawy. Dzięki dużej przestrzeni bagażowej i bardzo przestronnemu wnętrzu twoje nowe auto pomieści swobodnie 9 osób, nie zmniejszając przy tym pojemności bagażnika.

Trafic Combi To Wiele Możliwości, Które Pozwolą Dopasować Wnętrze Do Swoich Potrzeb.

Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. Jest to model bliżniaczy do renault trafic. Easy life bezpieczeństwo, skuteczność i technologia systemy wspomagania jazdy

Cechą Charakterystyczną Renault Trafic Jest Wyśmienicie Zaprojektowane I Rozplanowane Wnętrze.

Jego wielkość zapewnia przestronną objętość bagażową, przydatną we wszelkiego rodzajach wypadach. Przewoź do 9 osób wraz z bagażami lub wymontuj 2. Renault trafic bezwypadkowy zadbane wnętrze klimatyzacja 6 biegów +4 koła.

Przewoź Do 9 Osób Wraz Z Bagażami Lub Wymontuj 2.

To niezbędne, aby móc pomieścić nawet 9 osób wraz z ich bagażami. Opel vivaro świetnie nadaje się na wszelkiego rodzaju wyjazdy większą grupą. Wnętrze renault trafic to nie tylko wygodne fotele i elegancka deska rozdzielcza, ale również spora przestrzeń do wykorzystania.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *