Rezystor Dmuchawy Ford Focus Gdzie Jest

Rezystor Dmuchawy Ford Focus Gdzie Jest. Rezystor opornica 6g9t19e624db 2.0 tdci galaxy mk2. Rękę musisz włożyć dość głęboko i działać na czuja.

Opornik dmuchawy rezystor Focus Mk1 * Mondeo Mk1 * Mk2 from www.ford-esklep.pl

Do sprawdzenia przekaźnik w skrzynce pod maską silnika, w układzie jest też drugi przekaźnik pracy wentylatora chłodnicy. Rezystor opornik dmuchawy ford mondeo mk1 mk2 mk3. ( ford focus ) całkiem niedziała nawiew dmuchawy pomocy.

Kontroluje Prędkość Obrotową Dmuchawy Nawiewu Wnętrza Na Niskich Zakresach.

Był już gdzieś taki temat łącznie ze zdjęciami jak to zrobić. Jeśli to skrzynka, to naprawa nie jest trudna. Rezystor możesz wyciągnąć od góry obudowy, pomiędzy filtrem a dmuchawą, tylko trzeba odgiąć palcem zatrzask, który go trzyma.

Ford 1 012 450, Ford 1 066 902, Ford 1 079 538, Ford 1 311 115, Ford 3M5H18B647Ba.

Aby wymienić opornik należy z prawej strony obudowy nagrzewnicy zlokalizować wtyczkę na cztery piny która zasila w/w opornik. Ford (oryginalne oe) 40,00 zł. Trzeba najlepiej cały moduł wymienić (koszt ok 65 pln).

Rezystor Opornica 6G9T19E624Db 2.0 Tdci Galaxy Mk2.

Lokalizacja i wymiana rezystora dmuchawy. A w ogole nie moznaustawic pokretla w posrednim polozeniu moedzy nadmuchem na szybe przednia i wprost na t. Części samochodowe » osobowe 25 zł.

Opornik ( Rezystor) Dmuchawy Znajduje Się Po Stronie Schowka (Od Pasażera) Z Lewej Strony Wentylatora.

( ford focus ) całkiem niedziała nawiew dmuchawy pomocy. Niestety dostęp do silnika jest kiepski, a jak masz klimę, to w ogóle zapomnij (trzeba odpiąć wymiennik). To tak jak wyżej opisałem, wyjmij wtyczkę od silniczka, załóż dobry bezpiecznik i wtedy spróbuj przekręcić na zapłon kluczyk oraz ustawić pokrętło na max dmuchawy, jak tutaj bezpiecznik nie przepali się, to przyczyna jest uszkodzony silniczek.

Ford Focus Mk1 Niedziałający Nawiew I Klimatyzacja.

Rezystor dmuchawy ford focus mk2 ii 3m5h18b647ac. Moim zdaniem nie trzeba wyciągać filtru przeciwpyłkowego, bo jest zabawa z zapinkami. Po wielu godzinach prób i poszukiwań znalazłem miejsce w którym 'coś' nie działa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *