Samochód Dymi Na Zimnym Silniku

Samochód Dymi Na Zimnym Silniku. W rezultacie widzimy, że auto dymi na biało. Dymi na biało na zimnym.

Samochód dymi na czarno, niebiesko albo biało co to oznacza? from moto.pl

Znajomy mechanik widział problem we wtryskach, zostały zregenerowane w dobrym zakładzie, auto zaczęło ładniej rozwijać moc, lecz kopcenie pozostało. Albo „wydmuchało” uszczelkę pod głowicą, albo doszło do jej pęknięcia, albo do wypalenia krawędzi głowicy lub bloku silnika. Kopcił na biało na zimnym, masło pod korkiem oleju, ale spaliny miały taki słodki zapach.

Samochód Ma Jeździć I Nie Trzeba Popadać W Psychozę Gdy Zacznie Palić Olej Czy Czasami Kopcić.

Po zapaleniu biały dymek , smród spalenizny , stuki w silniku. Passat 1.9 tdi 2002 r. O stan głowicy silnika i nie musi bać się wysokich kosztów naprawy.

Nierówna Praca Silnika, Dymi Na Biało.

Kontrolka od świec żarowych nie zapala się, natomiast po odłączeniu czujnika temperatury cieczy zaczynają świece grzać i silnik odpala bez ww. Dymi na biało na zimnym. Dodam jeszcze że przy odpalaniu na zimnym silniku skaczą obroty, też nie > wiem czego to przyczyna, trwa to dosłownie kilkanaście sekund, potem wszystko jest w normie.

Auto Nie Dymi, Ale Zużywa Za Dużo Paliwa, Rośnie Poziom Oleju W Silniku.

Kiedy diesel kopci na biało na zimnym silniku? Mówimy wtedy, że mieszanka jest za „bogata”. Niebieski jeśli z rury wydechowej silnika benzynowego lub diesla wydobywa się dym o barwie błękitnej to niestety świadczy to o jego zużyciu, ponieważ spalany jest olej silnikowy.

Witam Szanowne Grono Mam Problem Ze Swoim Jeepkiem Rok Prod.

Przede wszystkim zimą lub jesienią, gdy temperatury mocno spadają. 2.0 tdci / 140 km. Jeśli jest inaczej i za autem pojawia się dym niebieski, czarny lub biały świadczy to o usterce silnika.

Należy Zatem Sprawdzić Czy Istnieje Korelacja Między Pogodą, A Występowaniem Białego/Siwego Dymu.

Jeśli po odpaleniu zimnego silnika z rury wydechowej będzie wydobywał się biały dym, jest to raczej normalne. 14 dec 2021, o 12:46 samochód: Kierowca nie musi obawiać się np.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *