Wentyl Z Czujnikiem Ciśnienia Ford

Wentyl Z Czujnikiem Ciśnienia Ford. Przeznaczony do czujników tpms typ beru, doskonały zamiennik wentyli w fabrycznie montowanych systemach pomiaru ciśnienia. Co uległo uszkodzeniu da się ocenić po wymontowaniu.

Zawór Wentyl Do Czujnika Ciśnienia TPMS Citroen from archiwum.allegro.pl

Oszczędzasz undefined% (nan) katalogowa cena brutto. Forum ford club polska sprawdzenie numeru vin. O tyle dobrze, że gość zamontował inny wentyl z czujnikiem (mam nadzieję że sprawny), ale teraz oczywiście na zegarach wyświetla się kontrolka błędu ciśnienia w oponach.

Pasuje Do Wszystkich Rodzajów Felg Aluminiowych Z Średnicą Otworu Osadzenia 11,3 Mm.

Śrubka do połączenia z czujnikiem; Oszczędzasz undefined% (nan) katalogowa cena brutto. Zawór wentyl pod czujnik ciśnienia fiat ford tpms.

Atrakcyjne Ceny, Popularne Produkty I.

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Stosowany w samochodach od 2014 roku. Co uległo uszkodzeniu da się ocenić po wymontowaniu.

Wentyl Z Czujnikiem Ciśnienia Oferty Już Od 128,95 Zł.

Szeroki wybór akcesoriów do twojego samochodu. Przeznaczony do czujników tpms typ beru, doskonały zamiennik wentyli w fabrycznie montowanych systemach pomiaru ciśnienia. O tyle dobrze, że gość zamontował inny wentyl z czujnikiem (mam nadzieję że sprawny), ale teraz oczywiście na zegarach wyświetla się kontrolka błędu ciśnienia w oponach.

Ponieważ Posiadam Czujniki Ciśnienia, Z Tego Co.

Przeznaczony do czujników tpms typ beru, doskonały zamiennik wentyli w fabrycznie montowanych systemach pomiaru ciśnienia. Wprowadź numer vin, aby sprawdzić. Wyrażam zgodę na używanie przez grupę olx sp.

Oryginalny Zawór Wentyl Felgi Pod Czujnik Ciśnienia W Oponach Tpms.

Chrysler, citroen, dodge, jeep, przykładowe oznaczenie to: Newsletter, wiadomości sms) przez grupę olx sp. Zawór wentyl czujnika ciśnienia tpms ford 2040067.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *