Automatyczne Otwieranie Klapy Ford Focus Mk2

Automatyczne Otwieranie Klapy Ford Focus Mk2. 140,00 zł szybki podgląd automatyczne otwieranie klapy bagażnika ford focus mk2 hatchback. Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FORD FOCUS MK2 2006 DRZWI PRAWE TYLNE HB 5D 7374802805 from archiwum.allegro.pl

W czasie deszczu woda wlewa się do wnętrza tylnej klapy i przy nieszczelnym module może powodować zwarcia i otwieranie klapy. Zaglebiajac sie w temat dowiedzialem sie ze mam mozliwosc zrobienia tego u siebie poniewaz posiadam przycisk w pilocie od odblokowania bagaznika jak i po. Samochody początkujący 09 sie 2019 06:08 odpowiedzi:

140,00 Zł Szybki Podgląd Automatyczne Otwieranie Klapy Bagażnika Ford Focus Mk2 Hatchback.

Ford focus 2009 klapa z pilota. Darmowa dostawa już od 99zł kurierem. Czy mógłby ktoś wrzucić mi jakiś skan (np.

Jak Inaczej Otworzyć Kluczyki W Aucie Jak Otworzyć Nie Można Otworzyć Maski.

Ford focus ii hatchback 5d 1.6 duratorq tdci dpf 109km 2009. Automatyczne otwieranie klapy bagażnika skoda octavia iii kombi. Jest to ekskluzywny gadżet który pozwoli ci zmienić funkcjonalność twojego samochodu.

Samochody Początkujący 09 Sie 2019 06:08 Odpowiedzi:

Samochody początkujący 09 sie 2019 06:08 odpowiedzi: Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Otworzyć maskę ford focus jak otworzyć maskę bez użycia kluczyka nie mogę otworzyć auta pękła linka od otwierania przedniej pokrywy silnika.

Wystarczy Tylko Wyłączyć Alarm Na Czas Otwierania Bagażnika.

Przecież otwieranie pokrywy bagażnika z pilota jest realizowane przez sterowanie przyciskiem na fabrycznym pilocie samochodu. Wszystko z przesyłką kosztowało 75 pln.dziękuję panu sewerynowi z jartech z merytoryczną pomoc. Zaglebiajac sie w temat dowiedzialem sie ze mam mozliwosc zrobienia tego u siebie poniewaz posiadam przycisk w pilocie od odblokowania bagaznika jak i po.

Witam Ja Z Pytaniem Do Was Ponieważ Ostatnio Widzialem Na Jakis Forum Ze Istnieje Mozliwosc Otwarcia Bagaznika Z Pilota Automatycznie.zaglebiajac Sie W Temat Dowiedzialem Sie Ze Mam Mozliwosc Zrobienia Tego U Siebie Poniewaz Posiadam Przycisk W Pilocie Od Odblokowania Bagaznika Jak I.

Klapa otwiera się jedynie pilotem. W czasie deszczu woda wlewa się do wnętrza tylnej klapy i przy nieszczelnym module może powodować zwarcia i otwieranie klapy. Siłowniki do automatycznego otwieranie klapy z pilota.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *