Bezpiecznik Od Centralnego Zamka Hyundai H 200

Bezpiecznik Od Centralnego Zamka Hyundai H 200. Jakiś czas temu odmówił posłuszeństwa centralny zamek w hyundaiu tucsonie 2005 rok. Skrzynka bezpieczników w przedziale silnika występuje w dwóch wariantach (1 i 2).

Wkładka zamka drzwi przednich prawych K2500 II (PU); K2900
Wkładka zamka drzwi przednich prawych K2500 II (PU); K2900 from www.sklep-kia.pl

Mam pytanko ktory bezpiecznik od centralnego zamka. Wadą centralnego zamka byłoby to, że jeśli jedne drzwi przestaną się zamykać, wszystkie drzwi pozostaną odblokowane i możesz być. Nie dziala radio i pilot centralnego zamka , a dodatkowo po otwarciu drzwi włacza się autoalarm.

Kompaktowy Minivan Seat Altea Był Produkowany Od 2004 Do 2015 Roku.

Jakiś czas temu odmówił posłuszeństwa centralny zamek w hyundaiu tucsonie 2005 rok. Kluczowe jest to, aby uzyskać pełny dostęp do starej linki (najczęściej poprowadzona jest ona wzdłuż progu samochodu), aby możliwe było wymontowanie zerwanej linki i montaż w jej miejsce nowej lub używanej, ale w pełni sprawnej linki. Dołączył 04 2009 mieszka w sd ( dąbrowa górn.

Spis Bezpieczników W Mercedesie Klasy C Drugiej Generacji W203 Centralna Skrzynka Bezpieczników W Kabinie Pasażerskiej Bezpiecznik Prąd [A] Zabezpieczany Obwód 1 30 Moduł Sterowania Drzwi,Przednia Lewa Stron 2 30.Moduł Sterowania Drzwi,Przednia Prawa Strona 3 15 Zapalniczka 4 — Zapasowy Bezpiecznik 5 10 Moduł Górnego Panelu Sterowania 6 30.

2006, 2007, 2008 bezpieczniki deski rozdzielczej bezpiecznik prąd [a] funkcje 1 15 wycieraczka tylnej szyby 2 30 zamek i super zamek 3 5 moduł poduszki powietrznej i napinaczy pirotechnicznych 4 10 stycznik pedału hamulca i sprzęgła, stycznik poziomu oleju chodzącego silnik, czujnik k”ta. Po wyciągnięciu bezpiecznika od centralnego zamka zamek się zamyka. Różnią się one od siebie przypisaniem poszczególnych bezpieczników do chronionych przez nie obwodów/układów.

Skrzynka Bezpieczników W Przedziale Silnika Występuje W Dwóch Wariantach (1 I 2).

Avensis d4d 2000r , pali bezpiecznik w komorze silnika dome 7,5a , prosze o pomoc w lokalizacji usterki. Posiadam auto jak w temacie, wersja 5 drzwi. Bezpieczniki i przekaźniki w astrze h znajdują się w dwóch miejscach:

Jednostka Sterująca (Alarm) — Bezpiecznik/Skrzynka Przekaźników 2 Na Tablicy Rozdzielczej:

Problem jest taki, że losowo zdarzają się sytuacje, że za pomocą pilota od autoalarmu mogę tylko zamknąć lub otworzyć drzwi kierowcy, pozostałe drzwi oraz bagażnik pozostają zamknięte. Wypiąłem alarm , sterownik centralnego , radio i zwarcie jest nadal. Bezpieczna funkcja jeden jak oświetlenie wewnętrzne sterownik, górny panel sterowania sterownik sam, lewy czujnik deszczu/czujnik światła instrument kombinowany przełącznik kombinowany centralny sterownik bramy 10 2 jednostka sterująca sam po lewej stronie 10 3 lampa podłogowa i tylne światło po lewej stronie 7,5 4 światło postojowe i tylne.

Mam Pytanko Ktory Bezpiecznik Od Centralnego Zamka.

Mam pytanko ktory bezpiecznik jest od cent zamka i od abs w fordzie monde kombi 1996r 1600poj.pytam bo nie ma zadnego oznaczenia tylko numerki.dziekuje z gory za odpowiedz kolega stale zaniża poziom forum, pisze w działach dla zaawansowanych, prawidłowa pisownia jest koledze obca. W przedziale silnika oraz przedziale bagażowym. Bezpiecznik zamka centralnego meriva a 1.6 mile widziane zdjęcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *