Bmw 1 E87 118I Silnik Wchodzi Na Obroty Potem Przysp

Bmw 1 E87 118I Silnik Wchodzi Na Obroty Potem Przysp. Witam koledzy mam problem z bmw e36 1.6 98r. Auto odpala ale nie wkręca się na obroty.

Bmw Straciło Moc !! Dziwny Problem - Youtube
Bmw Straciło Moc !! Dziwny Problem – Youtube from www.youtube.com

Kompakt bmw jest obecny na rynku od 2004 roku. Jesli nie masz zasilania na module pompy to nie wychodzi ono z junction box skrzynki bezpiecznikow potocznie nazywanym za schowkiem. Nie ma tam czujnika uderzeniowego ani nic takiego.

Nie Ma Tam Czujnika Uderzeniowego Ani Nic Takiego.

Naładowali, po odpaleniu i przejechaniu kilku km kontrolki nadal się paliły. Witam koledzy mam problem z bmw e36 1.6 98r. Witam ma problem z bmw 116i 07r.

Aktualnie W Salonach Znajdziemy Drugą Generację (F20), Ale Jako Że Przyglądamy Się Egzemplarzom Z Rynku Wtórnego, To Skupimy

Ostatnio samochód zachowuje się w następujący sposób: U mnie miesiąc temu w e60 530d jak się okazało pompa paliwa ma własny pływak, drugi pływak daje sygnał na deskę rozdzielczą. Jesli nie masz zasilania na module pompy to nie wychodzi ono z junction box skrzynki bezpiecznikow potocznie nazywanym za schowkiem.

Nie Ma Tam Czujnika Uderzeniowego Ani Nic Takiego.

Gdy więc jeden pływak się zawiesił i pokazywał na desce 1/3 baku, który był pusty, pompka przestała pracować, i przynajmniej dzięki temu. Pompa jest tam zabezpieczona bezpiecznikiem 20a i zasilanie wychodzi przez przekaznik na. Bylem oglądać bmw e87 z komisu z tego ogłoszenia 2006r benzyna, silnik 1,6 116i sprzedawca twierdzi, że był słaby akumulator, tz się rozładował.

Kompakt Bmw Jest Obecny Na Rynku Od 2004 Roku.

Błędów nie ma żadnych sprawdzony czujnik wału wałka świece cewka te elementy niby w porządku. Auto odpala ale nie wkręca się na obroty. Bmw serii 1 e87 lata:

Obrotów I Słychać Dziwne Zaciąganie Powietrza W Filtrze Pow.

Pompa jest tam zabezpieczona bezpiecznikiem 20a i zasilanie wychodzi przez przekaznik na. Problem polega na tym że zaraz po odpaleniu rano auto normalnie wchodzi na obroty a za chwilę zaczyna szarpac nim obroty falują i nierówno silnik pracuje ( to jest nan zimnym silniku) tak jakby chwilę nie pracowała 1 cylindrze, słychac tez jakieś stuki wtedy w silniku. Witam, posiadam bmw 1' e87 lci 118i, rocznik 2007 (silnik n43 2,0l 143km).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *