Brak Ciepłego Powietrza Peugeot 407

Brak Ciepłego Powietrza Peugeot 407

Brak Ciepłego Powietrza Peugeot 407. Witam a po czym wnioskujesz że nagrzewnica jest gorąca, ale jeżeli tak jest to jakiś mechanizm nie otwiera klapy żeby ciepłe powietrze leciało dalej. A nagrzewnica grzeje oczywiscie ?

Brak Ciepłego Powietrza Peugeot 407
Peugeot 407 Coupe Uszkodzone klapy sterujące temperaturą from p407coupe.blogspot.com

Otóż mamy sobie silnik 2.0 hdi rhr, czyli z podwójną przepustnicą bez czujników potwierdzających położenie klap, przepływomierz siemensa oraz egr delphi. Peugeot 301,peugeot 307,peugeot 308,peugeot 407,peugeot 5008,peugeot 508 ,peugeot bipper,peugeot partner i,peugeot partner ii o pojemności silnika 1. Mam problem z ogrzewaniem w swoim samochodzie.

Oczyszczacz Powietrza Limited Edition 60M2+Laserpm.

Pali od strzała a potem jak dostanie gazu to ledwo jedzie, jakby mu brakowało mocy i nie wszedł w ogóle na obroty i jak sie rozgrzeje to tak samo wygląda. Odpowiedzi (1) peugeot 407 : Drodzy forumowicze, proszę o wyjaśnienie takiego fenomenu.

Nastepnego Dnia , Odpalam Auto Autoklima Się Załacza Wtedy Wyłączam Auto Klime Bez Obnizania Poprzednio Pozostowionej Temperatury ( 19 Stopni) I Po Kilku Kilometrach Czuję Nawiew Ciepłego Powietrza.

Łapacz ciepłego powietrza, brak ciepłego powietrza audi a4 1.9tdi 96r Peugeot 301,peugeot 307,peugeot 308,peugeot 407,peugeot 5008,peugeot 508 ,peugeot bipper,peugeot partner i,peugeot partner ii o pojemności silnika 1. Brak ciepłego powietrza seat leon st.

Pozostawiam Na Noc Nastawianą Autoklime Z Temperaturę Np.

Witam wszystkich użytkowników, kupiłem samochód posiadający to ogrzewanie. 2005 202 143 km benzyna kombi. Peugeot 407 i problemy z ogrzewaniem = silniczki sterowania klapami lub klapy nagrzewnicy.

Oferujemy Usługę Naprawy Nawiewów / Regenerację Pękniętych Klap Mieszalnika (Nagrzewnicy) W Peugeot 407 / Citroen C5.

Naprawa nawiewu klapki klapy mieszalnika peugeot 407 nawiew citroen c5peugeot 407, citroen, klapka mieszalnika powietrza, naprawa, od strony kierowcy. Lub od 173 pln /mc oblicz ». A nagrzewnica grzeje oczywiscie ?

Pełno Informacji W Sieci O Tym.

Witam a po czym wnioskujesz że nagrzewnica jest gorąca, ale jeżeli tak jest to jakiś mechanizm nie otwiera klapy żeby ciepłe powietrze leciało dalej. Jest nowe sprzęgło i filtr powietrza seryjny i sytuacja wygląda następująco. Klimatyzacja działa dobrze, zimne powietrze bez klimy też chodzi dobrze, problem polega na tym jak ustawie ciepłe powietrze, to od strony kierowcy jest ok.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *