Czemu Fiat Croma Komputer Pokazike Spalanie 02 Litra

Czemu Fiat Croma Komputer Pokazike Spalanie 02 Litra. Przeglądałem na forum różne tematy i czy to może być wina odmy (turbo sprawdzane przez mechaniora i stwierdził wsio ok pogwizduje) 2) czy to może być normalna ilość pożarcia oleju.olej jaki jest wlany to. ( fiat punto ) predkosc max i spalanie punto 1,1 od miesiąca mam punto 55, spalanie w trasie wychodzi spokojnie poniżej 5litrów, w cyklu mieszanym jeszcze nie testowałem.

Spalanie Croma 1.9 150Km - Fiat Croma 2005 - Autokącik
Spalanie Croma 1.9 150Km – Fiat Croma 2005 – Autokącik from forum.autokacik.pl

Oczywiście spalanie z komputera pokładowego nie z dystrybutora. Mocniejszy silnik ma pojemność 2,0 litra i generuje 160 km mocy (a nie 155 km jak do tej pory podawano) przy 6000 obr./min. Fiat siena 1,4 l wersja el.

( Fiat Punto ) Predkosc Max I Spalanie Punto 1,1 Od Miesiąca Mam Punto 55, Spalanie W Trasie Wychodzi Spokojnie Poniżej 5Litrów, W Cyklu Mieszanym Jeszcze Nie Testowałem.

U mnie 120 km w manualu i średnie spalanie kolo 7,5 l wychodzi, choć czasami zdarzało sie do 6,6 zejść (jazda po trójmieście). No i stało się, kolejny z dość orginalnych pomysłów renault dostał w czape. Kontrolka check engine umieszczona na desce rozdzielczej ma kształt silnika i przekazuje informacje o jego pracy.

Mocniejszy Silnik Ma Pojemność 2,0 Litra I Generuje 160 Km Mocy (A Nie 155 Km Jak Do Tej Pory Podawano) Przy 6000 Obr./Min.

Opel vectra i został zaprezentowany po raz pierwszy w 1988 roku. Croma 1.9 średnie z 1200 autostradą 5.2 ( w niemczech z 700 4.8 ~4.9 i srednia 116) tempomat cały czas na 120 Pierwszym autem był fiat croma.

Główną Grupą Docelową Marki Volvo Byli Spokojni Emeryci I Wielodzietne Rodziny.

Nie ma się zresztą czemu dziwić. Piszemy 1 może 2 odpowiedzi (w razie większych problemów zakładamy osobny temat) i chciałbym aby odpowiadali tylko ci którzy na prawdę mogą pomóc, chce by temat był przejrzysty i aby potomni mogli szybko odnaleźć odpowiedzi na nurtujące je. Operacja ta pozwala na prawidowe rozpylenie paliwa przez.

Przeglądałem Na Forum Różne Tematy I Czy To Może Być Wina Odmy (Turbo Sprawdzane Przez Mechaniora I Stwierdził Wsio Ok Pogwizduje) 2) Czy To Może Być Normalna Ilość Pożarcia Oleju.olej Jaki Jest Wlany To.

W segmencie aut klasy średniej na rynku wtórnym wciąż rządzą marki audi i volkswagen, jednak klienci szukający czegoś innego i liczący na solidną technikę, upodobali sobie opla insignię. O pojemnoci 1,6 litra, rozwijajca jedynie 101 koni mechanicznych mocy. Króluje obiegowa opinia, że takie auto jest „mułowate” i często się psuje.

Chyba Że To Z Jazdy 50Km/H Z Miasta 30Tys Mieszkanców.

To już drugi przypadek gdy po zatankowaniu obcego paliwa (austriackie i niemieckie w tym przypadku, a dodatkowo włoskie w lecie) auto wyraźnie mniej spala, jest też cichsze i chyba dynamiczniejsze. Pojazd zbudowany został na płycie podłogowej gm2900, która wykorzystana została do. Trojaczki z kolina powstały na platformie o rozstawie osi 2.340 mm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *