Czujniki Parkowania Hyundai Tucson Cały Czas Piszczą

Czujniki Parkowania Hyundai Tucson Cały Czas Piszczą. Hyundai tucson kupiony w polskim salonie. Wszystko działa, lecz gdy cofam i skręcę mocno kierownice w prawo lub lewo zaczynają piszczeć mimo braku przeszkody.

Nasze montaże STOPOL GROUP
Nasze montaże STOPOL GROUP from stopolgroup.pl

Jak pisałem wcześniej, czujnik jest zamontowany w hyundaiu, moduł umieściłem we wnęce obok koła zapasowego (obecnie zbiornika lpg) a przewód sygnału czujnika puściłem najkrótszą drogą pod zderzak, znalazłem nawet gumową zatyczkę technologiczną przez którą. Pasy bezpieczeństwa kierowcy i pasażera z regulacją. Ale nie wiedziałem, że włącza się automatycznie przy wstecznym (cały czas piszę o czujniku z przodu).

Małopolskie) Ogłoszenie Wystawione Przez Firmę.

Czy macie może pomysł, co się dzieje? Mój cały czas przestaje działać, gdy tylko zobaczy wodę. Na szczęście nie zawsze kontrolka check engine musi oznaczać poważną awarię.

Problemy Techniczne Dotyczące Skrzyń Biegów Manualnych I Automatycznych (Sekwencyjne, Hydromechaniczne, Bezstopniowe).

Wszystko działa, lecz gdy cofam i skręcę mocno kierownice w prawo lub lewo zaczynają piszczeć mimo braku przeszkody. Auto cały czas jest garażowane. Wspomaganie w aucie jest elektryczne i.

Nie Ma Żadnych Rys Zadrapań Czy Dołków.

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów* wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości Jest to przestrzeń ładowna potrzebna przy każdym wyjeździe, wycieczce, przeprowadzce czy zakupach. Gdy światło stopu się świeci wtedy kontrolka gaśnie, sprawdzałem wszystkie czujniki drzwi, maski i bagażnika, wszystko.

Hyundai Tucson Kupiony W Polskim Salonie.

Lub od 1687 pln /mc oblicz ». Każdy posiadacz samochodu korzysta z bagażnika właściwie cały czas. Wytknąłem im również, że ode mnie się dowiedzieli o module który może ulepszyć gorsze czujniki.

Auto Do Sprowadzenia, Czas Realizacji Zamówienia 14 Dni.

Kontrolka pomarańczowy samochodzik pali się cały czas,silnik pracuje dobrze,po zretesowaniu po 40 km zapala się ponownie i świeci się cały czas , co może być przyczyną.mam opla corsę z 2000r. Możliwość przystrojenia samochodu, ceny dostosowujemy indywidualnie do państwa potrzeb. Hyundai tucson iii górna podłoga bagażnika od 2015 230638.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *