Diagnostyka Slinaczem Honda Accord 7 Site Www.accordklubpolska.pl

Diagnostyka Slinaczem Honda Accord 7 Site Www.accordklubpolska.pl. Koledzy czy ktoś z was się orientuje który czujnik odpowiada za zaświecenie się jednocześnie kontrolek od abs i hamulca ręcznego? Obydwie kontrolki zaświeciły mi się jednocześnie w trakcie jazdy i od tamtej pory nie gasną.

Vii] Wykrzyknik+Abs+Vsa// Kody Błędów Abs Str 26! - Strona 20 - Układ Hamulcowy - Forum Honda Accord Klub Polska
Vii] Wykrzyknik+Abs+Vsa// Kody Błędów Abs Str 26! – Strona 20 – Układ Hamulcowy – Forum Honda Accord Klub Polska from www.accordklubpolska.pl

Accord 7, daszek środkowy nawiewów z wyświetlaczem. Od strony szyby są dwa otwory. Koledzy czy ktoś z was się orientuje który czujnik odpowiada za zaświecenie się jednocześnie kontrolek od abs i hamulca ręcznego?

Emil6 (05:45, 10.11.2021) Na Pewno Czujnik.

Mechanik stwierdził, że najprawdopodobniej uszkodzony jest któryś czujnik ale. Od strony szyby są dwa otwory. Gdzie znaleźć przkaźnik do awaryjnych ?

Koledzy Czy Ktoś Z Was Się Orientuje Który Czujnik Odpowiada Za Zaświecenie Się Jednocześnie Kontrolek Od Abs I Hamulca Ręcznego?

Obydwie kontrolki zaświeciły mi się jednocześnie w trakcie jazdy i od tamtej pory nie gasną. Accord 7, daszek środkowy nawiewów z wyświetlaczem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *