Fiat 126P Nie Działa Prędkościomierz

Fiat 126P Nie Działa Prędkościomierz. Fiat 126p licznik najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Fiat 126p prędkościomierz licznik stary typ węgierski 40 z.

Polski Fiat 126p 1989 48000 PLN Katowice Giełda klasyków from www.gieldaklasykow.pl

Z o.o., podmioty powiązane i partnerów. Fiat 126p licznik najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Jesli nie to sprawdź bezpiecznik b5 (60a na grodzi) oraz f17 (10a w kabinie).

Środków Komunikacji Elektronicznej Oraz Telekomunikacyjnych Urządzeń Końcowych W Celu Przesyłania Mi Informacji Handlowych Oraz Prowadzenia Marketingu (Np.

Fiat 126p licznik najnowsze ogłoszenia na olx.pl. Podczas jazdy nic nie wskazywało na to, że pojawią się jakieś problemy. Fiat 126p elegant '98 rok silnik nie działa :p.

Przedmiotem Sprzedaży Jest Licznik, Prędkościomierz.

Najlepiej szukaj 2 o takich nr lub ktoś podpowie na co się zamienia? Część w stanie wizualnym widocznym na zdjęciu. The attempt to solve an issue by international unilateral fiat has caused more problems than it.

Oferowana Część Pochodzi Z Demontażu Auta.

Przelutowanie nie koniecznie pomoże bo tam najczęściej padają silniczki wskazówek, i chyba na dodatek jet tak ze jak pada 1 to drugi nie działa. Fiat 126p by adamo., ostrów mazowiecka. Po kilku godzinach od poprzedniej (bezobjawowej) jazdy malucha nie dało rady odpalić.

A Interfejs W Ogóle Reaguje Po Podpięciu Do Złącza Tzn.

Jesli nie to sprawdź bezpiecznik b5 (60a na grodzi) oraz f17 (10a w kabinie). Strona poświęcona mojemu fiatowi 126p elx z roku 1998. Czy zapala sie na nim dioda.

Sprzedam,Licznik Fiat 126,Stan Sprawny Sprawdzony Wszystko Działa Wersja Do 140 Km ,Stan Jak Widać Na Zdjęciu ,Posiadam Śruby Mocujące Licznik 2 Szt Możliwość Wysyłki Za Pobraniem.

Bezpiecznik b5 zasila tez ics'a. Fiat 126p prędkościomierz licznik stary typ węgierski 40 z. Z o.o., podmioty powiązane i partnerów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *